Tradicinis XXV bėgimas, skirtas Juodojo kaspino dienai paminėti, kartu su Sauliumi Bauru

Rugpjūčio 19 d. jau dvidešimt penktąjį kartą buvo surengtas bėgimas maršrutu Elektrėnai–Vievis–Trakai, skirtas Juodojo kaspino dienai paminėti. Kaip ir ankstesniais metais, vienas iš šio renginio iniciatorių – savivaldybėje žinomas sportininkas Saulius Bauras.

Prie Elektrėnų savivaldybės Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštės S. Baurą išlydėjo Elektrėnų sav. meras Kęstutis Vaitukaitis, Elektrėnų seniūnijos seniūnas Antanas Šalkauskas, gausus būrys savivaldybės administracijos darbuotojų, Elektrėnų sporto centro direktorius Alfredas Antanas Vainauskas, sportininkai, būrys bendraminčių. Jie bėgikui ir jį lydėjusiems įvairaus amžiaus sportininkams palinkėjo sėkmingo bėgimo. Visiems susirinkusiems akordeonu tradiciškai pagrojo Sauliaus Bauro sūnus Marius Bauras ir palinkėjo tėčiui sėkmingo bėgimo.

Vievyje bėgikus pasitiko ir pavaišino Vievio kultūros centro darbuotojai, Vievio paslaugų centro kolektyvas. Truputį pailsėję, bėgikai pasuko Trakų link. Apie 13.40 val. Trakuose elektrėniškius pasitiko ir pasveikino Trakų rajono meras Andrius Šatevičius ir administracijos darbuotojai, Kūno kultūros ir sporto centro atstovai.

Alinant 30 laipsnių karščiui visą trasą ryžosi įveikti Saulius Bauras, Helmutas Zabarauskas, Juozas Gudeliūnas, Povilas Misevičius, Andrius Valatkevičius.

Dėkojame visiems sportininkams, Elektrėnų savivaldybės Sporto centrui, Elektrėnų miesto savivaldybei, Vievio ir Trakų miestams už pagalba puoselėjant gražias tradicijas.

Elektrėnų savivaldybės Sporto centro administracijos informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų