Tarptautinė paroda „Studijos 2014“

Vasario 7 d. 4 klasių gimnazistai su mokytojomis Violeta Debesiene, Dovile Marcinkevičiene, Renata Kisnieriene dalyvavo tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje „Studijos 2014“.

Pagrindinis tikslas – susipažinti su universitetų, kolegijų, profesinio mokymo centrų ir verslo mokyklų siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.
Parodoje dalyvavo apie 193 universitetų, kolegijų, profesinio mokymo centrų ir verslo mokyklų iš 13 pasaulio šalių: Lietuvos, Australijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos. Šiemet paroda užėmė net tris „Litexpo“ ekspozicijų sales, kurios buvo suskirstytos pagal temas. 5-oje salėje buvo galima susipažinti su visų Lietuvos aukštųjų mokyklų programomis, su ekspertinių ir koordinuojančių institucijų veikla. 4-oje salėje antrą kartą profesinis mokymas ir reikalingiausios profesijos buvo pristatomos visos Lietuvos mastu. Mokiniai galėjo susipažinti su daugiau kaip šimtu įvairių profesijų. 3-oji salė buvo skirta studijoms užsienyje, tarptautiniams egzaminams, užsienio kalbų kursams, karjerai. Šiemet parodoje daug dėmesio buvo skiriama ne tik studijoms ir išsilavinimui, bet ir jaunimo verslumo skatinimui. Karjeros konsultantai kalbėjo apie asmenines savybes ir kompetencijas, mokė išsikelti ateities tikslus ir planuoti karjerą. Mūsų gimnazistai domėjosi psichologijos, ekonomikos, tarptautinio verslo, medicinos bei kūrybinių industrijų pristatymais. Labiausiai mokiniams patiko pokalbiai su studentais bei dėstytojais, kurie atsakė į ne vieną iškilusį klausimą.
Studijų mugėje dalyvavę gimnazistai galėjo pasisemti gerosios mokymosi patirties, padėsiančios dar atkakliau siekti savo užsibrėžtų profesinių tikslų.

Vievio gimnazijos mokytoja Renata Kisnierienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų