Sveikiname EPMC absolventus profesinio mokymo diplomų įteikimo proga!

Liepos 1 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro absolventams įteikti profesinio mokymo baigimo dokumentai. Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Lina Triponienė ir džiaugėsi matydama pilną mokyklos amfiteatrinę salę jaunų, linksmų, savimi pasitikinčių žmonių, kurie per šiuos mokslo metus įgijo žinių, patirties ir šiandien gali sėkmingai įsitvirtinti darbo rinkoje, dirbti ne tik greta patyrusių profesionalų, bet ir patys  pradėti savo verslą. Direktorė linkėjo visiems nepamiršti svajoti, ieškoti neatrastų kelių ir eiti tik pirmyn.

Profesinio mokymo diplomų šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė dr. Silva Lengvinienė, sveikino visus susirinkusiuosius su gražia švente, o kreipdamasi į absolventus, sakė, jog „diplomas – tai raktas į sėkmę, todėl juo naudotis reikia išmintingai“. Seimo narė įteikė padėkas mokytojams – Žanai Sadkauskienei, Astai Jokšienei, Gediminui Paliokui, Irenai Černiukienei, Stefanijai Ulonienei – sėkmingai paruošusiems mokinius respublikiniams bei regioniniams konkursams.

Visų absolventų vardu padėkos žodį tarė masažuotojo, apskaitininko profesijų atstovės, dėkojo grupių vadovams, mokytojams, administracijai už nuoširdų bendradarbiavimą, rūpestį bei norą padėti. Skambant saksofonininko Olego muzikai renginio vedėjai Sandra Judickienė ir Viktoras Misiovič ragino visus pailsėti nuo rūpesčių, darbų ir tiesiog pasidžiaugti šia diena.

Šventę vainikavo profesinio mokymo baigimo dokumentų, padėkų už mokyklos vardo garsinimą bei gerą mokymąsi įteikimas. Diplomus asmeniškai kiekvienam absolventui įteikė sėkmės gyvenime linkėdami grupių vadovai bei mokyklos direktorė Lina Triponienė. Kadangi mokykla yra gavusi ISO sertifikatą, mokiniai prie profesinio mokymo diplomo gavo ir Europass priedėlį, kuris suteikia didesnes galimybes įsidarbinti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Linkime visiems sėkmės ir teisingo pasirinkimo gyvenime!

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų