Susitikimas su Elektrėnų savivaldybės dvasininkais

Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis tęsia tradiciją ir kartą per metus pietų pakviečia Elektrėnų savivaldybės dvasininkus. Birželio 15 d. į susitikimą su Savivaldybės vadovais ir Administracijos atstovais atvyko kleb. dek. mons. Jonas Sabaliauskas, kleb. Alfonsas Kelmelis, kleb. Gediminas Mieldažis, vik. Gintas Petkevičius. Šiame susitikime dalyvavo Jo Ekscelencija Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas ir Vyskupijos generalvikaras kun. Rolandas Bičkauskas.

J. E. Kaišiadorių vyskupas tą pačią dieną kanoniškai vizitavo Elektrėnų parapiją, todėl priėmė mero kvietimą kartu papietauti.

Pietūs pradėti bendra malda. Vėliau J. E. Kaišiadorių vyskupas padėkojo Savivaldybės atstovams už gražų bažnyčios ir savivaldos bendradarbiavimą, paramą parapijoms, domėjosi savivaldybės reikalais, džiaugėsi Elektrėnų ir Vievio miestų plėtra. Savivaldybės vadovai padėkojo garbingam svečiui už vizitą, parodytą dėmesį ir rūpestį savo žmonėmis.

Tolesnio pokalbio metu su J. E. Kaišiadorių vyskupu Jonu Ivanausku, Elektrėnų savivaldybės dvasininkais aptartos galimos bendradarbiavimo sritys, parapijų reikalai, problemos, pasidalyta ateities planais.

Tarybos ir mero sekretoriatas

 <- Grįžti į atgal