Su dideliu džiaugsmu ir mažu jauduliuku pristatau tai, apie ką svajojau labai seniai!

Žinau, kad Elektrėnuose turime daug autosporto mėgėjų, tačiau patiems legaliai išbandyti savo jėgas ir automobilį trasoje, galimybių neturėjome. Svajonė surengti tokį renginį mūsų mieste – tampa realybe!

Gruodžio 19 d. nuo 10 val.

Gruodžio 19 d. nuo 10 val. visi norintys galės išbandyti specialiai paruoštą slalomo trasą, kuri prasidės apatinėje baseino aikštelėje ir drieksis Rally Elektrėnai miesto greičio ruožo dalimi. Labai tikiuosi, kad renginys pavyks, visi turėsime gerų emocijų ir akimirkų! Varžybose bus atskiros jaunių iki 17 metų ir moterų, FWD – priekiu, RWD – galu ir AWD – visais ratais varomų automobilių klasės. Varžybos skirtos kiekvienam, turinčiam vairuotojo pažymėjimą ir techniškai tvarkingą automobilį su privalomuoju draudimu. Dalyvauti su dygliuotomis, raliui ar žiedinėms lenktynėms skirtomis padangomis nebus galima.

REGISTRACIJA JAU PRASIDĖJUSI, ją galite rasti „Facebook“ Elektrėnų slalomo sukurtame renginyje. Pirmam kartui neprisvilus, dėsime pastangas, kad toks renginys taptų tradiciniu ir vyktų bent kelis kartus per metus. Jei nesiruošiate dalyvauti, atvykite pasmalsauti ir pasižvalgyti. Iki pasimatymo!

 

Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Dovydas BLIUJUS<- Grįžti į atgal