Prieškalėdiniai renginiai Semeliškėse

Gruodžio 18-osios popietę mažieji semeliškiečiai Semeliškių gimnazijos salėje linksminosi su Šuniukais patruliais ir Kalėdų seneliu – šoko, juokėsi, stebuklingą dovanų dėžutę vieni kitiems draugiškai perdavė, kad tik surūgėlis dinozauriukas atiduotų stebuklingą Kalėdų žvaigždę... Po linksmybių visi buvo apdovanoti Semeliškių seniūnijos dovanotais saldumynais.

Na, o vakare semeliškiečiai rinkosi prie miestelio eglutės – labai buvo smalsu, kokia ji bus šiemet? Jau XVI kartą įžiebta tikra, natūrali Semeliškių miestelio eglutė, kuri šiemet suspindo žaliomis girliandomis ir sodriai mėlyna karūna. Šiųmetėje eglutėje užkoduota daug simbolių. Pasak seniūnės L. Karalevičienės, eglutė, pasipuošusi geltonais ir raudonais burbulais, suspindo žaliomis girliandomis – juk miestelis vienas seniausių Lietuvoje, tad jam ir pridera suspindėti Lietuvos vėliavos trispalviais akcentais, o eglutės viršūnę papuošusi sodriai mėlynos spalvos karūna – solidarumas su Ukraina, tai viena šios šalies vėliavos spalva. Tegul Semeliškių eglutė neša taiką mūsų Lietuvai, Ukrainai ir visam pasauliui...

Kokia šventė be Kalėdų Senelio? Jis ir šiemet atvyko transportuku, kurį, beje, kasmet pakeičia, o Senelį atlydėjo žavios padėjėjos: Karolina, Eglė ir Loreta. Visa draugiška komanda, prisilaikydama už stebuklingos Kalėdų Senelio lazdos, susirinkusiems skaičiuojant nuo 10 iki 1, įžiebė Žaliaskarę. Šventinę nuotaiką palaikė grupė „Husarai“. Renginį vainikavo nuostabūs, spalvingi fejerverkai.

Šventės organizatoriai – kultūrinių renginių organizatorė Silvija Bielskienė ir Semeliškių seniūnijos seniūnė Loreta Karalevičienė – nuoširdžiai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir visų sumanymų išpildymo: Valdui Dzikevičiui, Arūnui Siniauskui, Česlovui Vaiciekauskui, Karolinai Karalevičiūtei, Eglei Česnavičiūtei, Mykolui Krasnickui, Vitui Umbrasui, Rasai Žemaitei, Jurgitai Suchockienei, Valdui Česnavičiui, Antanui Bielskiui, gimnazijos direktorei Astai Dzikevičienei ir, žinoma, visiems šventės dalyviams!

Gražaus, ramaus, kupino susitelkimo, Kalėdų Ryto laukimo!

 

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų