Pramogos Kazokiškių vaikų dienos centre

 

Š. m. spalio 27 dieną Elektrėnų socialinių paslaugų centro Kazokiškių vaikų dienos centro auklėtiniai kartu su darbuotojomis vyko į Kauno Akropolio kino teatrą. Keliavome traukiniu, kas vaikams visuomet suteikia nemažai teigiamų emocijų.

Nuvykę ėjome papietauti į kavinę, o pasistiprinę ir sotūs skubėjome žiūrėti filmo. Kino teatre „Forum Cinemas“ žiūrėjome smagų vaikišką filmą „Sapnų kūrėjai“. Po pasibaigusio filmo dalinomės įspūdžiais, smagiausiomis žiūrėto filmuko akimirkomis ir keliavome namo.

Sekančias dienas ruošėme įvairias dekoracijas „Helovino“ šventei ir puošėme jomis dienos centro patalpas. Prigaminome vorų, šikšnosparnių, voratinklių. Na, o 30 d. dienos centre šventėme „Heloviną“. Veido dažais   piešėme įvairias kaukes, kai kurie vaikai net savo aprangą buvo priderinę specialiai Helovinui. Vėliau vaišinomės skanėstais ir smagiai pozavome nuotraukoms.

Kazokiškių vaikų dienos centro projektas finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vaikų dienos centrų programos lėšų.

 

Indrė KLIMANTAVIČIENĖ,

užimtumo specialistė



<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų