Kultūra / Švietimas

2020 m. spalio 22 d.
Spalio 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene dalyvavo iškilmingoje Adolfo Ramanausko-Vanago paminklo atidengimo ceremonijoje Valstybės vadovų panteone Antakalnio kapinėse.
2020 m. spalio 22 d.

Ankstų spalio 5 dienos rytą Žemiškąją kelionę baigė ir į Tėvo namus iškeliavo Juozas JANONIS (1934 07 09-2020 10 05) - Lietuvos Kultūros šviesulys, aktyvus visuomenininkas, politikas, savaitraščio "Elektrėnų žinios“ steigėjas, leidėjas, pirmasis redaktorius, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio grupių Vievyje, Elektrėnuose, Trakuose vienas steigėjų, Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo delegatas. Spalvinga, turininga asmenybė, kurio gyvenimą aprašyti neužtektų keliolikos knygų.

...
2020 m. spalio 22 d.

Rugsėjo 27 dieną Elektrėnuose šurmuliavo kermošius, liejosi muzikos garsai, sukosi poros, buvo daug juoko ir linksmybių. Vyko tradicinė derliaus šventė "Gėrybių kraitė“, kurioje apsilankė Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius, Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Donatas Matijoška, Elektrėnų seniūnijos seniūnas Antanas Šalkauskas, Seimo narė Laimutė Matkevičienė. Mugėje amatininkai, bitininkai, ūkininkai, vaismedžių augintojai viliojo pirkėjus savomis

...
2020 m. spalio 17 d.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš rinkiminės E. Rudelienės sąskaitos. Užs. Nr. 374

2020 m. spalio 17 d.
nuoširdžiai dėkoju, kad parėmėte mano kandidatūrą ir TS-LKD siūlomą valstybės kelią. Dėkoju ir tiems, kurie pirmajame ture rinkotės kitus kandidatus, tačiau nelikote abejingi savo Tėvynės likimui. Turime didžiuotis savo modernia valstybe, sklandžiai veikiančiais demokratiniais procesais.
2020 m. spalio 9 d.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (toliau - LVŽS) - daugiau kaip šimtą metų aktyvios politinės veiklos patirtį turinti politinė jėga. (Su partijos istorija galite susipažinti puslapyje https://www.lvzs.lt/lt/). Savo politinę veiklą grindžiame tradicinėmis vertybėmis, gerovės visiems Lietuvos žmonėms siekimu, lietuvybės puoselėjimu ir aplinkosauginėmis idėjomis, kuriomis siekiame formuoti žaliosios Lietuvos viziją.

Per pastaruosius ketverius metus savo darbais

...
2020 m. spalio 9 d.

Mieli elektrėniečiai,

pasitikėkite mumis! Iš anksto nuoširdžiai dėkoju.

Sūnus pratęs mano darbus, tame tarpe, ir labdaros programą.

2020 m. spalio 2 d.

reikšmingus miestui, rajonui ar šaliai darbus negali atlikti vienas žmogus. Dirbantis vienas politikas - pasmerktas nesėkmei. Nuo pat darbo pradžios savivaldoje iki dabar mano įkvėpėjais, patarėjais ir geriausia komanda tapote Jūs, gyventojai, kurių interesus atstovauju jau šešerius vadovavimo savivaldybei metus. Visus šiuos metus gyvenu visų mūsų rūpesčiais, problemomis, pasiekimais. Džiaugiuosi, kad mums kartu pavyko nuveikti daug svarbių darbų, bet, akivaizdu, kad turime dar daug spręstinų kl

...
2020 m. spalio 2 d.

Skelbiame kandidato į LR Seimą Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 rinkimų programą

2020 m. spalio 2 d.

Verslininkas, Kaišiadorių rajono savivaldybės Tarybos narys ir Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas į 2020 m. Seimo rinkimus Algimantas Radvila sako, kad per savo patirtį, vystant verslą bei dirbant dėl rajono gerovės, matė daug neteisybės mūsų šalyje, todėl kartu su LSDP partija yra pasirengęs spręsti didžiausias Lietuvos problemas.

2020 m. spalio 2 d.

Aš esu Mindaugas Kuklierius, ekonomistas ir žemės ūkio specialistas. Šį rudenį susipažinau su tikrai dideliu būriu Elektrėnų krašto žmonių. Ir tikiu, kad turiu sprendimų receptų ne tik visai mūsų valstybei, bet ir Elektrėnų savivaldybei.

2020 m. spalio 2 d.

"Skaldyk ir valdyk“ - tokią rinkiminę taktiką dabar pasirinko dalis politinių partijų“, - sako kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą Antanas Guoga. Australijos pilietybės dėl galimybės dalyvauti nacionalinėje politikoje atsisakęs verslininkas, politikas ir filantropas teigia, kad jo užduotis - suvienyti Lietuvos gyventojus. Jis siekia, kad Lietuvos piliečiai nesirinktų emigracijos, o jau išvykę norėtų sugrįžti namo.

2020 m. rugsėjo 25 d.

"Trakuose ir kituose mažesniuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose matau daug potencialo, kuris iki šiol nebuvo išnaudojamas“, - sako kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą Antanas Guoga. Pasak jo, valstybė turi daugiau investuoti į švietimą, nes tai užtikrina šalies vystymąsi ir gerovę. Neseniai Australijos pilietybės atsisakęs buvęs Europos Parlamento narys taip pat įsitikinęs, jog Lietuvoje įmanoma sukurti tokias gyvenimo sąlygas, kad žmonės neemigruotų, o jau išvykusieji norėtų sugrįžt

...
2020 m. rugsėjo 18 d.
Skelbiame kandidato į LR Seimą Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 biografiją
2020 m. rugsėjo 14 d.

Seimo narys, socialdemokratas Bronius Bradauskas Kaišiadorių-Elektrėnų rinkimų apygardoje buvo renkamas net keturias kadencijas iš eilės. Nors daugiau nei dvidešimt metų mūsų kraštui atidavęs politikas nusprendė išeiti užtarnauto poilsio, Bradausko pavardė čia ir toliau skamba. Dainoras Bradauskas jau treji metai yra aktyvus mūsų bendruomenės narys, nusprendęs eiti tėvo keliu - tarnauti žmonėms.