Kultūra / Švietimas

2021 m. balandžio 29 d.

Visuotiniame Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos narių susirinkime patvirtintos 2020 m. finansinės ir veiklos ataskaitos, į asociacijos gretas priimti nauji nariai, tarp kurių ir Elektrėnų kultūros centras.

2021 m. balandžio 29 d.

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541.

2021 m. balandžio 6 d.
Balandžio 26 d. Lietuvos respublikos prokuratūros svetainėje paskelbta informacija, kad gindamas viešąjį interesą prokuroras kreipėsi į teismą dėl valstybinės žemės sklypo šalia Elektrėnų marių veikiančio vandenlenčių parko pašalinimo, netruko socialiniuose tinkluose sulaukti gyventojų reakcijos
2021 m. balandžio 6 d.

Mano akimis svarbiausi šiandieniniai sprendimai.

Administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius vaizdžiai pristatė savo ir administracijos veiklos ataskaitą. Puikus visos komandos darbas.

2021 m. balandžio 2 d.

Elektrėnų savivaldybės vadovai išlydėjo Velykų atributika papuoštą autobusiuką, kuris pasieks ir atokiausius savivaldybės kampelius. Tokiu būdu Elektrėnų savivaldybė kartu su asociacija "Ištiesk gerumo ranką“ (vadovė Birutė Grybauskienė) laikydamosi visų saugumo reikalavimų pasveikins gyventojus ateinančių Šv. Velykų proga ir įteiks dovanėles.

Dovanėlėms lėšų skirta iš Elektrėnų savivaldybės mero fondo.

2021 m. balandžio 2 d.
2021 m. balandžio 2 d.

Priešistorinės šventės ištakos

Artėja viena didžiausių krikščioniškųjų švenčių metuose - Velykos. Šiemet jos bus švenčiamos balandžio 4 d. Dažnam kyla klausimas, kaip gi nustatoma šventės data, jei vienais metais ji gali būti švenčiama kovo 22 d. o po keleto metų net balandžio 25 d.!!!

2021 m. balandžio 2 d.
Prieš 100 metų, 1921 metų kovo 24 dieną, Jagėlonių kaime gimė Amilija Antanavičiūtė-Bliujienė. Garbingo jubiliejaus proga šimtametę pasveikino Kietaviškių seniūnijos seniūnė Jurgita Matkevičienė, socialinė darbuotoja Angelija Bliujienė, Elektrėnų savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Violeta Šimkūnienė, kuri perdavė nuoširdžius sveikinimus nuo Elektrėnų sav. mero Kęstučio Vaitukaičio.
2021 m. balandžio 2 d.

Kiaušinis - vienas pagrindinių artėjančių Velykų simbolių, vaizduojantis atgimimą, atbundančią gamtą bei vaisingumą. Ir nors per šią pavasario šventę tradiciškai marginame ir skanaujame vištų kiaušinius, Velykų stalą itin paįvairina į margučių krepšelį įdėti putpelių kiaušiniai, kurių pardavimai prieš Velykas išauga beveik 3 kartus.

2021 m. balandžio 2 d.

309 - tiek trijų ir daugiau aukštų daugiabučių namų pernai atsisakė maisto gaminimui naudojamų dujų balionų, naudodamiesi valstybės teikiama parama. Suteiktos paramos suma - 4,3 mln. eurų. Aktyviausiai ja naudojosi ELEKTRĖNŲ, Kupiškio, Joniškio gyventojai, kur dujų balionų buvo atsisakyta visuose arba didžiojoje dalyje daugiabučių.

2021 m. balandžio 2 d.

Važiuojant pro Elektrėnus jau galima pastebėti, kad pastarosiomis dienomis ėmė trumpėti vienas iš dviejų nebenaudojamų Lietuvos elektrinės kaminų. Šių 250 ir 150 metrų aukščio kaminų ardymo projektas yra išskirtinis regione, kadangi tokio aukščio konstrukcijų demontavimas nei Lietuvoje, nei Baltijos šalyse dar nėra vykdytas.

2021 m. kovo 25 d.

Kovo 16 d. nuotoliniu būdu pristatyta Elektrėnų policijos komisariato 2020 m. veiklos rezultatų ataskaita. Ją pristatė Veiklos skyriaus viršininkas Edgardas Telinskis ir Reagavimo skyriaus viršininkas Giedrius Vitkauskas. Tai jau antroji visuomenei parengta ataskaita, vadovaujant Elektrėnų PK viršininkui Almantui Lukšai, kuris šiose pareigose pradėjo dirbti 2019 m. balandžio pradžioje.

2021 m. kovo 25 d.

Tokiame sumaištingame, pilname abejonių, prieštarų, nežinios laikotarpyje atsikvėpkime ir pasidžiaukime mūsų popiežiumi Pranciškumi. Nurimkime ir padėkokime Aukščiausiajam, kad galime atsiremti. Kad turime į ką.

2021 m. kovo 25 d.

"Elektrėnų žinių“ viešnia - semeliškietė Jurgita JANKAUSKAITĖ, konkurso "Elektrėnų žiburys 2020“ nominacijos "Metų kultūros šviesulys“ nugalėtoja. Jurgita - auksinių rankų tautodailininkė, surengusi ne vieną savo darbų parodą Trakuose, Semeliškėse, dalyvavusi Elektrėnuose surengtoje Vilniaus regiono konkursinėje liaudies meno parodoje "Aukso vainikas“ ir apdovanota Elektrėnų sav. mero Kęstučio Vaitukaičio padėka už tautodailės tradicijų tęstinumą, puoselėjimą ir dalyvavi

...
2021 m. kovo 19 d.

Visuomenės sveikatos klausimai pastaraisiais metais tapo ypač aktualūs. Pandemija išryškino sveikatos prevencijos, higienos įpročių, infekcijų valdymo svarbą. Norėdama atkreipti dėmesį į visuomenės sveikatos svarbą ir ja besirūpinančių specialistų darbą, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) jau penktąjį kartą surengė "Metų specialisto“ apdovanojimus.