Kultūra / Švietimas

2021 m. rugpjūčio 29 d.

Šių metų rugpjūčio 7 d. jau 31 kartą į Maironio apdainuotą Dubysos slėnį rinkosi likimo broliai, seserys, jų šeimos nariai. Tai unikalus renginys, suburiantis LPKTS filialų, skyrių narius iš visos Lietuvos. Ariogaloje dalyvavo Elektrėnų ir Vievio buvę tremtiniai, Skyriaus pirmininkas J. Ramanauskas, tremtinių choras "Sidabrinė gija“ (vadovė R. Bartkienė). Daugelis tremtinių dėl sunkios sveikatos nedrįso leistis į kelionę. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentas G.

...
2021 m. rugpjūčio 29 d.

Asociacija "Ištiesk gerumo ranką“ kartu su partneriu Asociacija "Beloniškių bendruomenė“ sėkmingai įgyvendino projektą "Aš Tau padėsiu“. Projekte dalyvavo 20 Elektrėnų savivaldybės gyventojų, kuriems buvo teikiamos bendrosios socialinės paslaugos: konsultavimas ir pavėžėjimas. Projekto tikslas - stiprinti socialinę atskirtį patiriančių gyventojų savarankiškumą, teikiant konsultavimo, palydėjimo ir pavėžėjimo paslaugas Elektrėnų savivaldybėje yra pasiektas, sėkmingai įgyvendinus projekt

...
2021 m. rugpjūčio 29 d.

Iš Latvijos į Lietuvą prieš keletą metų importuota orientacinio-pramoginio moterų ralio idėja mūsų šalyje sukėlė tikrą tokio pobūdžio varžybų cunamį. Dabar vos tik oro sąlygos leidžia iš garažų ištraukti kabrioletus iki pat sumontuojant žiemines padangas, vairavimą dievinančios merginos ir moterys buriasi į komandas ir startuoja bent keturių skirtingų organizatorių lenktynių serijose. Vieni aktyviausių "Ladies Go“ darbuojasi dar tik antrą veiklos sezoną, tačiau

...
2021 m. rugpjūčio 8 d.

2021 M. RUGPJŪČIO 14-22 D.

SEMELIŠKIŲ MIESTELIUI - 745,

SEMELIŠKIŲ ŠV. LAURYNO PARAPIJAI - 520

SEMELIŠKIŲ FESTIVALIUI "NUO LAURYNO IKI ROKO“ - 20

VYKS IV TARPTAUTINIS TAPYBOS PLENERAS

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Lajaus kaime globojamas lapuočių ir spygliuočių medžių stovi namukas, kuriam daugiau nei šimtas metų. Jame gyvena žmogus orkestras - Viktoras Narkevičius, muzikantas, drožėjas, akmentašys. Svečiavausi pas jį vieną šiltą vasaros vakarą. Mano viešnagę lėmė dvi priežastys: visų pirma norėjau padėkoti už išdrožtą medžio skulptūrą, ir antra - norėjau susitarti dėl grojimo gitara pamokų. Žodis po žodžio ir taip susidėliojo labai įdomus pokalbis, kuriuo dalijuosi su skaitytojais.

...
2021 m. rugpjūčio 8 d.

Oninės - viena svarbiausių vasaros švenčių, kuri lietuvių tautosakoje simboliškai žymi rugiapjūtės pabaigtuves. Dėmesys Onoms neblėsta ir šiemet, todėl liepos 25-ąją dieną, po titulinių Šv. Onos atlaidų Vievio bažnyčioje, Vievio kultūros centras sukvietė visus švęsti šviežios duonelės šventę - Onines.

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Liepos 21 d. Semeliškėse lankėsi Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja, VšĮ Regioninės televizijos "Aidas“ laidų autorė ir režisierė dr. Lina LEPARSKIENĖ ir projekto vadovas, redaktorius, montažo režisierius Česlovas RULEVIČIUS, drauge kuriantys kultūros laidą apie Trakų krašto žydus.

2021 m. rugpjūčio 5 d.


Kviečiame kavinėje "Sėkmės užeiga“ (Vilniaus g. 53, Vievis) pasivaišinti kava ir užkandžiu. "Dėkingumo bangos“ iniciatyvos dėka - VAIŠĖS NEMOKAMOS!

Laukiame Jūsų!

Apie "Elektrėnų žiniose“ paskelbtą iniciatyvą "Dėkingumo banga“ maloniai sutiko papasakoti vienas šios iniciatyvos organizatorių Gintaras JANČIAUSKAS.

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Šių metų liepos 10 d. iš visos Lietuvos kampelių po 50-ies metų į Semeliškių kraštą sugužėjo buvę Semeliškių vidurinės mokyklos (dabartinės Semeliškių gimnazijos) abiturientai. Tai buvo viena nuostabiausių dienų, kai mintimis ir gražiais prisiminimais sugrįžome į jaunystę, kur pirma svajonė mūsų gimė ir visi keliai prasidėjo nuo čia.

2021 m. liepos 22 d.

Liepos 10-ąją Sostinių Golfo klubas, minintis 16-ąjį gimtadienį, organizavo tradicinį Golfo turnyrą Elektrėnų savivaldybės Mero Kęstučio Vaitukaičio taurei laimėti. Nugalėtojus apdovanojo ir Mero taurę įteikė Elektrėnų sav. mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius. Sveikinimų ceremoniją pradėjo klubo generalinis direktorius Kastytis Stankevičius (Kastitis Stankyavichyus), kuris pabrėžė savivaldybės palaikymo svarbą golfo renginiams ir džiaugėsi užsimezgusia draugyste su...

2021 m. liepos 22 d.

Įprasmindami Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, liepos 6-ąją šešioliktą kartą rinkomės į Semeliškių miestelio aikštę pagerbti aktyviausius, darbščiausius ir garsinančius savo miestelį Semeliškių seniūnijos gyventojus. Tai šventė, kai suteikiama galimybė įstaigų, visuomeninių organizacijų vadovams, seniūnaičiams pagerbti aktyvius darbuotojus, narius, moksleivius, gyventojus, padėkoti jiems už nuoširdžią, aktyvią veiklą ir apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.

...
2021 m. liepos 22 d.

Elektrėnuose Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena pradėta iškilmingu vėliavos pakėlimu Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje, giedant Lietuvos himną, kurį vedė Elektrėnų meno mokyklos mokinė Augustė Daniūnaitė. Vėliavą kėlė Elektrėnų Algirdo 1001 Šaulių kuopos šaulys Marius Basevičius. Grojo Elektrėnų meno mokyklos pučiamųjų orkestras (vad. Valdas Stanaitis).

2021 m. liepos 22 d.
Liepos 6 dieną Pastrėvio poilsio parke vyko šventinis Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos koncertas.
2021 m. liepos 22 d.
Gilučių seniūnijos gyventojai Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną šventė dalyvaudami šventiniuose renginiuose Elektrėnuose.
2021 m. liepos 22 d.

Birželio 30 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje vyko iškilminga diplomų įteikimo ceremonija. Renginio pradžioje buvo pristatyta ir pasveikinta nauja mokyklos direktorė Lina Triponienė. Administracijos atstovai, mokytojai linkėjo direktorei kantrybės, išminties, neišsenkančio entuziazmo einant šias svarbias pareigas.