Kultūra / Švietimas

2022 m. sausio 20 d.

Šiais metais švęsime Beižionių parapijos įkūrimo šimtmetį. Ta proga planuojama atlikti daug darbų: sutvarkyti parapijos iniciatorės ir bažnyčios statytojos Kornelijos Ostrauskienės kapavietę; surengti bažnyčioje parapijos gyvavimo 100 nuotraukų parodą, kuri ateityje bus papildoma; išleisti fotoalbumą istorijos atminimui; surengti šventinį renginį per parapijos Šv. Kryžiaus Išaukštinimo titulinius atlaidus; ir dar daug įvairių darbų. Bet visų svarbiausias - pakeisti šiaurinėje bažnyčios fasado pu

...
2022 m. sausio 13 d.
Kai 2015 08 25 Vievio kultūros centro direktorę Audronę Stepankevičiūtę kalbino buvusi "Elektrėnų žinių“ bendradarbė Alma Jurgelevičienė, mintis, kad Vievis kada nors taps Mažąja Lietuvos kultūros sostine, tik sklandė ore.
2022 m. sausio 13 d.

Trijų Karalių dieną dažniausiai užgesinamos Kalėdų eglės miestų aikštėse, nupuošiamos šventinės eglutės namuose ir įstaigose. Vieni tai atliko vakar - tikrąją Trijų Karalių dieną, kiti tai darys sekmadienį.

2022 m. sausio 13 d.

Vienas ilgiausiai užsitęsusių tarybos posėdžių. Metų pabaiga, nori nenori, priverčia susimąstyti apie nuveiktus darbus, padarytus pasirinkimus ir apie kryptį, kuria einu kaip tarybos narys. Daug išmokta ir sužinota, dar daugiau turiu išmokti ir sužinoti.

2022 m. sausio 13 d.

Elektrėnų savivaldybės vietos veiklos grupė jau penkti metai dirba su vaikų dienos centrais. Kažkada šią veiklą pradėjome nedrąsiai, atsargiai, vertinant kiekvieną savo žingsnį ir stebint rezultatus. Dabar jau esame didelė komanda, žinome ką darome, kur einame, jaučiamės stiprūs ir reikalingi vieni kietiems.

2022 m. sausio 10 d.

2021 m. pabaigoje Elektrėnų savivaldybė organizavo gyventojų sveikatingumo ir fizinės veiklos apklausą. Tokia apklausa rengiama kas dvejus metus, o rezultatai yra lyginami su praeitomis apklausomis.

Iš viso 2021 m. apklausoje sudalyvavo 213 savivaldybės gyventojų. Pateikiame detalią atsakymų analizę.

2022 m. sausio 10 d.

Kokie buvo 2021-ieji metai, ko tikimasi iš 2022-ųjų ir ko kitais metais linki Elektrėnų savivaldybės gyventojams bei "Elektrėnų žinių“ skaitytojams, paklausėme Elektrėnų savivaldybės vadovų, skirtingų profesijų atstovų.

2022 m. sausio 10 d.

Šių metų gruodžio 17 d. įvyko Elektrėnų savivaldybės jaunimo apdovanojimai nauju pavadinimu "(GAL)AKTYVŪS 2021“, skirti pagerbti ir apdovanoti įvairiose srityse pasižymėjusius pačius aktyviausius savivaldybės jaunuolius bei su jais dirbančius asmenis. Net ir karantino sąlygomis Elektrėnų savivaldybės jaunimas šiais metais buvo ypač aktyvus.

2022 m. sausio 10 d.

Gruodžio 28-osios popietę Kalėdų Senelis neaplenkė ir Beižionių vaikų dienos centro vaikučių. Prie eglutės Senelį atlydėjo išdykėlis poniukas, nešinas ant nugaros maišelius dovanų. Čia pat ir vaikučių pulkas, pabiręs iš Dienos centro...

2022 m. sausio 3 d.

Gruodžio 21 d. Semeliškių seniūnijos vaikučiai linksminosi prie eglutės su Kalėdų Seneliu ir Snieguole, kurie ne tik istoriją papasakojo, kaip Kalėdų Senelis atmintį praradęs buvo, bet ir įsuko visus į žaidimų sūkurį. Žinoma, kur Senelis, ten ir dovanėlės, visi vaikučiai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

2021 m. gruodžio 30 d.

Linkėdami, kad mūsų Žinios Jus džiugintų ir praskaidrintų Jūsų turiningas dieneles, kviečiame ir kitąmet būti su mumis!

Prenumeruokite

el. paštu info@elektrenuzinios.lt

Tel. 8 699 45440

Su meile - redaktorė

Silvija Bielskienė ir Kalėdų Senelis

...
2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 19-ąją Elektrėnų kultūros centre pirmą kartą vyko kalėdinis paramos renginys, skirtas paremti iniciatyvą "Niekieno vaikai“. Tai kultūros puoselėtojos, kompozitorės, pedagogės, menininkės Neringos Lapinskienės sumąstyta, surežisuota ir puikiai įgyvendinta idėja. Susirinkusieji renginio metu ne tik žavėjosi Elektrėnų muzikos mokyklos "Yamaha“ 75 mokinių ir tėvelių dovanota išskirtine muzikine pasaka "Debėsų malūnas“, bet dosniai prisidėjo aukomis, kad nė vi

...
2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 19 d. Elektrėnuose vyko naujas renginys. Nutuokiau, kad autosporto mėgėjų tikrai turime, bet dalyvių skaičius viršijo lūkesčius. Organizuodami varžybas, su Luku Perminu kalbėjome, kad džiaugsimės, jei turėsime iki 20 dalyvių. Užsiregistravusių buvo daugiau nei 40, o eilėje laukė dar nemažai norinčiųjų. Visa tai parodo, kad vairuotojų poreikis tobulėti ir pasivaržyti yra didelis.

2021 m. gruodžio 22 d.

Gruodžio 10-ąją Vievio miestą apgaubė paslaptingas rūko šydas, tarsi saugodamas didžiąją miesto paslaptį. O slėpti ir globoti buvo ką - ne tik eglutės grožį, bet ir 2022 metais Vievio ypatingoms datoms skirtą iškilmę. Laikrodžiui išmušus 17.30 valandą - renginys prasidėjo. Iš scenoje pasirodžiusių Vievio kultūros centro teatro etiudo "Prieš 500 metų“ (rež. Vytautas Mikalauskas) istorinių asmenybių - JO ŠVIESYBĖS (DIDIKO) (Antanas Anskaitis), kuris pasistatė dvarą, E

...
2021 m. gruodžio 22 d.

Jei turi svajonę, ją ilgai puoselėji, sieki jos, nors tenka sunkiai darbuotis - svajonė pildosi su kaupu. Tai įrodė charizmatiškoji kartvelo Nikoloz Berulavos ir lietuvaitės Sandros Vilkelytės-Berulavos pora iš Elektrėnų. Nuo 2021-ųjų pradžios Elektrėnuose gaminę kartveliškos virtuvės maistą išsinešti, prieš aštuonis mėnesius suvokė, kad svajonę reikia tobulinti - mat užsakymų gausa tokia didelė, kad patalpoje pasidarė per ankšta. Teko ieškoti atskiros patalpos... Ir tai išsipildė! Gruodžio 10-o

...