Mieli Elektrėnų krašto gyventojai,

nuoširdžiai dėkoju, kad parėmėte mano kandidatūrą ir TS-LKD siūlomą valstybės kelią. Dėkoju ir tiems, kurie pirmajame ture rinkotės kitus  kandidatus, tačiau nelikote abejingi savo Tėvynės likimui. Turime didžiuotis savo modernia valstybe, sklandžiai veikiančiais demokratiniais procesais.

Kita vertus, neturime prabangos to maišyti su neva “pažangiomis” idėjomis, kai sprendžiami tokie reikalai, kaip gyvybės apsauga ar imigracija, tradicinės šeimos samprata. Esu įsitikinęs, kad šeima yra natūrali ir pagrindinė visuomenės ląstelė, turinti teisę į valstybės apsaugą. Lietuvoje didelę žalą šeimai daro ir įvairiausių formų priklausomybės, todėl esu prieš bandymus legalizuoti svaiginimąsi narkotinėmis medžiagomis, skambiai pavadinant tai “rekreaciniu vartojimu”.

Jei sutinkate, kad teisingumo bei artimo meilės idėjos, kuriomis savo gyvenimą grindė palaimintasis Teofilius Matulionis būtinos nūdienos politikoje, kad racionali valdžia negali apsieiti be patirties ir kvalifikacijos, galiausiai, kad Kaišiadorių ir Elektrėnų krašto, o kartu ir Lietuvos sėkmę lems savivaldos ir centrinės valdžios gebėjimas susitelkti valstybės labui, tada kviečiu remti mano kandidatūrą ir antrajame ture. 

 Jūsų kandidatas Kaišiadorių – Elektrėnų vienmandatėje rinkimų apygardoje 

Audronius Ažubalis ​

Politinė reklama. Bus apmokėta iš rinkiminės A. Ažubalio sąskaitos. Užs. Nr. 373<- Grįžti į atgal