Lietuvos Respublikos Prezidentas susitiko su Elektrėnų socialinės globos įstaigos gyventojais

Gruodžio 21 dieną, nuotoliniu būdu, vyko Lietuvos  Respublikos Prezidento susitikimas su Elektrėnų, Trakų ir Širvintų savivaldybių socialinės globos įstaigų vadovais ir gyventojais. Prezidentas ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis, šiltai bendravo su gyventojais, išklausė vadovų pasisakymus kaip sekasi dirbti ir gyventi karantino laikotarpiu, pasidomėjo nuomone apie skiepus nuo COVID-19.

Elektrėnų socialinės globos namų gyventojos, dalyvavusios susitikime, Julija Janonienė ir Birutė Šumskienė papasakojo apie tai, kaip jos jaučiasi gyvendamos globos namuose, kas jas džiugina ar neramina. Pokalbyje vyravo šilti prisiminimai apie tai, kaip abi gyventojos dirbo pedagoginį darbą, apie savo šeimas, esančias čia, netoliese, ir užsienyje. Iš išsakytų minčių buvo aišku, kad gyventi Globos namuose joms saugu ir gera, gyventojos džiaugėsi aptarnaujančio personalo ir kitų čia dirbančių darbuotojų darbu. Elektrėnų globos namų direktorė kalbėjo apie tai, kad įstaiga pirmojo karantino laikotarpiu laikėsi visų reikalavimų, dirbo pagal sveikatos apsaugos ministro rekomendaciją, po 14 dienų neišeinant darbuotojams į namus, buvo pasiskirstę į dvi komandas, todėl kolektyvo susitelkimo, komandinio darbo dėka sugebėjo išsaugoti visus savo gyventojus. Tai buvo didelis savivaldybės palaikymas, tiek apsaugos priemonių aprūpinimu, tiek nutarimais ir rekomendacijomis. Dabartiniu metu dirbame kitu darbo grafiku, tačiau išmokę šią pirmąją pamoką, tuo vadovaujamės ir toliau, esame numatę koronaviruso infekcijos veiksmų planą, pagal kurį įstaiga dirbtų, esant gyventojų susirgimams. Šiai dienai sergančių COVID-19 virusu gyventojų tarpe nėra.

Susitikimo pabaigoje palinkėjome vieni kitiems sveikatos, stiprybės, ramybės ir susiklausymo šiuo visiems sunkiu laikotarpiu. Prezidento pakvietimas susitikimui ir šilti sveikinimai bei palinkėjimai parodė, kad socialinių darbuotojų darbas yra labai reikalingas, kad tie žmonės, kurių gyvenimo kelias pasisuko taip, kad jiems teko apsigyventi Globos namuose, taip pat yra svarbūs. Po pokalbio visų laukė didžiulis šventinis tortas ir kitos vaišės su Prezidento linkėjimais.

 

Elektrėnų socialinės globos namų administracija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų