Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse

Gruodžio 16 dienos vakarą į Kazokiškių parapijos namus rinkosi Kazokiškių seniūnijos gyventojai, bendruomenės nariai, bičiuliai ir svečiai. Tą vakarą mums visiems pilną gerų emocijų ir skambesio adventinės muzikos koncertą dovanojo Silvija Bielskienė, Daivalija Genaitytė ir prof. Tadas Šumskas. Skambėjo nuostabios giesmės, kurios nuteikė labai pakiliai ir šventiškai.

Po šventinio koncerto gyventojai rinkosi į aikštę prie bažnyčios tęsti Kalėdų eglės įžiebimo šventės. Šventės pradžioje sveikinimo žodį tarė renginių organizatorė Vaida, linkėdama kuo daugiau stebuklų, prasmingų idėjų, gerų ir bendruomeniškų darbų ateinančiais 2023 metais, kad Kazokiškių seniūnija būtų pilna gyvybės ir gerų emocijų. Tą vakarą svečiuose lankėsi Snieguolė su draugais, kurie atkeliavo su Kalėdų Senelio dovanomis. Kazokiškių seniūnas Arvydas Vyšniauskas su susirinkusiais ištarė stebuklingus žodžius „Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse“ ir tuomet galybe auksinių švieselių papuošta sužibo Kazokiškių kalėdinė eglė.

Susirinkusius gyventojus bei svečius džiugino įspūdingas lazerių šou. Aikštę pripildę lazerių spinduliai bei melodija nepaliko abejingų, norėjosi, kad reginys tęstųsi dar ir dar... Po lazerių šou gyventojai buvo kviečiami skanauti šventinio torto su arbata. Gyventojai džiaugėsi gražia švente, pabendravimu ir pasibuvimu kartu.

Gruodžio 19 dienos popietę kartu su lektore Violeta Debesiene rinkomės į edukaciją „Pažintis su moliu – Kalėdinė dovana“. Ačiū Violetai už smagią ir nuoširdžią edukaciją, už pažintį su moliu ir už gerą laiką kartu.

Ir tai dar ne pabaiga... Gruodžio 22 d. Kazokiškėse lankėsi Kalėdų Senelis, kuris įteikė vaikučiams dovanėles, o per šv. Kalėdas, gruodžio 25 dienos vakarą, mūsų lauks stebuklas ant Kazokiškių bažnyčios.

Kalėdų eglės įžiebimo šventei finansavimą Kazokiškių bendruomenė gavo dalyvavusi Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro kartu su partneriais bei Elektrėnų savivaldybe ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, projektų rėmimo modelyje „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Ačiū Kazokiškių bendruomenei, seniūnijos kolektyvui, Kazokiškių bibliotekai ir visiems gyventojams, prisidėjusiems prie šios šventinės ir stebuklingos nuotaikos sukūrimo. Akivaizdu, kad stebuklus kuriame mes patys... Kalėdos jau visai čia pat...

Kazokiškių kultūrinių renginių organizatorė Vaida BELICKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų