Globėjų (rūpintojų), įtėvių kūrybinės dirbtuvės

Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms išgyvename ir patį prasmingiausią laukimo laikotarpį – ADVENTĄ. Adventas mus kviečia į tarpusavio supratimą, susitelkimą ir apmąstymą. Na, o pati gražiausia advento puošmena – advento vainikas. Gruodžio 2 d. Elektrėnų socialinių paslaugų centro Globos centras organizavo globėjų (rūpintojų), įtėvių savipagalbos ratą, kuris pavirto į kūrybines dirbtuves.

Globėjai (rūpintojai), įtėviai galėjo nusipinti pačius gražiausius advento vainikus savo namams ir uždegti antrąją – Betliejaus – žvakę. Globos centras nori pasidžiaugti dalyvavusiais edukacijoje ir palinkėti visiems globėjams (rūpintojams), įtėviams ir budintiems globotojams, kad šis laukimo laikotarpis suburtų artimuosius prie adventinio vainiko, kad vieni kitiems atvertume širdis, apsikabintume, atleistume ir palinkėtume meilės ir ramybės. Taip pat dėkojame „mu2kartu“ švenčių studijai už edukaciją ir šventinę nuotaiką.

Jeigu esate neabejingi vaikų troškimui turėti šeimą, ar norite daugiau sužinoti apie vaikų globą ir įvaikinimą, kviečiame kreiptis į Elektrėnų socialinių paslaugų centro Globos centro specialistus tel.: 8 683 01 092, 8 683 00 871 arba atvykti pokalbio adresu: Draugystės g. 3-2, Elektrėnai. Pabendravę su specialistais apsispęsite ir sudalyvausite GIMK (Globėjų Įtėvių Mokymas ir Konsultavimas) programos mokymuose, įsivertinsite savo galimybes tapti globėjų ar įtėvių šeima.

ESPC Globos centro informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų