Darbo mugė „Išnaudok galimybę“

Sausio 27 d. Elektrėnų savivaldybės administracija ir Užimtumo tarnybos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento Trakų skyrius organizavo darbo mugę „Išnaudok galimybę“. Renginyje dalyvavo apie 200 darbo ieškančių ir 14 darbdavių, ieškančių darbuotojų įdarbinti į laisvas darbo vietas ne tik iš Elektrėnų, bet ir iš Vilniaus bei Kauno.

Pristatome kai kurių dalyvavusių darbdavių kontaktus ir pasiūlymus.

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje. UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ siūlo kelias darbo pozicijas. 1. Gyvybės draudimo konsultanto pozicija. Darbo aprašymas: * profesionalus gyvybės draudimo produktų klientams pardavimas, jų konsultavimas; * aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas; * klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas; * bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą; * ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas. 2. Pardavimo grupės vadovas (gyvybės draudimas) Darbo aprašymas: * Draudimo konsultantų darbo organizavimas ir koordinavimas; * Draudimo konsultantų paieška ir atranka; * Pardavimo planų vykdymo užtikrinimas; * Atskaitomybė už savo pardavimų grupę.

Savo gyvenimo aprašymus (CV) siųskite el. p. marius.basevicius@pzugd.lt ir su jumis bus susisiekta dėl darbo pokalbio.

UAB „Apvalūs medžio gaminiai“

Kviečiame Jus prisijungti prie šaunaus „Apvalūs medžio gaminiai“ kolektyvo. Esame antri pagal dydį kaiščių gamintojai pasaulyje, sėkmingai dirbame daugiau nei 25 metus. Eksportas sudaro 90 %, gaminiai eksportuojami į 29 šalis, tarp jų į JAV, Prancūziją, Italiją, Vokietiją, Slovakiją, Daniją, Švediją ir į kitas valstybes. Vienas iš didžiųjų klientų yra Ikea. Įmonė priklauso „Baltic American Concord“ grupei, jungiančiai apie 400 darbuotojų.

Darbas – Trakų g. 19, Zabakos k., Vievio sen. Detalesnė informacija telefonu 8 605 51 202 arba el. p. info@amg.lt. Daugiau informacijos www.bacgroup.lt.

 

UAB „Vingės transsphere logistika“

Kviečia dirbti visus, taip pat ir žmones su negalia prekių etikečių klijuotojais-pakuotojais: prekių ženklintojais logistikos centre (lipdukų, banderolių klijavimas ant įvairių prekių). Galimybė vykti į/iš darbo įmonės transportu nemokamai iš Vilniaus, Grigiškių, Elektrėnų, Vievio.

Darbo vieta: Vingės Transsphere Logistika terminalas: Logistikos g. 2, greitkelio Vilnius–Klaipėda 22 km, Sausių kaimas, Trakų rajonas, Vilniaus apskritis (šalia Senosios karališkos kibininės restorano autostradoje).

Daugiau informacijos: Rūta Bukėnienė, tel. 8 611 30701, el. paštas paslaugos.logistikai.uab@gmail.com; Rūta Augukytė-Skakun – Gestų kalba (tik videoskambučiai), el. paštas: ruta.paslaugoslogistikai@gmail.com

UAB „Finėjas“

UAB „Finėjas”, 25 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių krovinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1 800 darbuotojų. FINĖJAS GROUP – penkių įmonių grupė, gabenanti krovinius tarptautiniais maršrutais ir teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Bendrovės sėkmę rinkoje lemia stipri komanda, todėl vertiname ir skatiname savo darbuotojus, didžiuojamės tais, kurie savo karjerą pradėjo ir sėkmingai ją tęsia mūsų kolektyve. Visada siekiame, kad įmonėje dirbtų tikri profesionalai. Šiuo metu ieškome transporto vadybininkų, personalo vadybininkės.

Kreiptis el. p. karjera@finejas.lt; Kauno g. 55, Vievis.

„Izola“ UAB

Įmonė, atliekanti kompleksinius darbus energetikos ir pramonės srityse: termoizoliavimas, futeravimas, pastoliai, statybos darbai. Bendrovės pagrindinės veiklos kryptys – Energetinių katilų ugniai atsparaus mūro įrengimas ir remontas. Techninės šilumos, šalčio ir garso izoliacijos įrengimas. Termoizoliavimas. Metalo konstrukcijų, rezervuarų antikoroziniai padengimai. Pastatų, bei energetinių įrenginių izoliavimas bei skardinimas. Pavojingų atliekų surinkimas, pervežimas ir tvarkymas.
Elektrinės g. 21H, Elektrėnai. Susisiekite tel. +370 610 00080, el. p. info@izola.lt.

ŽŪB (Žemės ūkio bendrovė) „Nematekas“

Viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių, šalies ir užsienio pirkėjams siūlanti daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių. Ieškomi: produktų grupės vadovas (-ė) Elektrėnuose; pamainos vadovas (-ė) Elektrėnuose; Gamybos įrengimų elektromechanikas; aplinkosaugos specialistas Kaišiadoryse; mėsos išpjaustytojas Elektrėnuose; tiekimo sandėlio krovikas Elektrėnuose; paukštienos ruošėjai Elektrėnuose.

Rusonių g. 17A, Dovainonių k. Rumšiškių sen. Kaišiadorių r., tel. +370 672 83633, el. p. nematekas@nematekas.lt

UAB Elektrėnų autobusų parkas

Siūlo darbą autobusų vairuotojui, ekskavatoriaus operatoriui.

Kreiptis el. paštu jonas@eku.lt, tel. 8 686 02666 arba atvykti į Transporto tarnybą adresu: Obenių g. 40, Elektrėnai.

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“

Reikalingas šilumininkas (su aukštuoju išsilavinimu); traktorininkai, kiemsargiai, valytojai.

Kreiptis: Elektrinės g. 8, Elektrėnai, el. paštu administracija@eku.lt, mob. 8 687 92 939.

 

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal