Atidaryta atvira jaunimo erdvė Vievyje

Šių metų spalio 18 d. triukšmingai atidaryta ilgai laukta Vievio atvira jaunimo erdvė. Pritaikius bendruomenių namelio, esančio Vievio mieste, pastatą jaunimo poreikiams, jame 3 dienas per savaitę dirbs Vievio kultūros centro jaunimo veiklos vadybininkė, o vieną dieną atvyks mobili Elektrėnų jaunimo centro jaunimo darbuotojų komanda.

Erdvė atvira jaunimui bus net 4 vakarus per savaitę. Bus vykdomas atviras darbas su jaunimu: mokymasis per patirtį, užsiėmimai grupėmis, diskusijos, būreliai, individualios konsultacijos, mokymasis iš bendraamžių, smagūs žaidimų vakarai ir kiti užsiėmimai. Poreikį steigti atvirą jaunimo erdvę Vievyje išreiškė patys jaunuoliai, nes jau ne vienus metus Vievio jaunimas kėlė problemą, kad jiems nėra kur rinktis, kad jaunimas neturi nei jaunimo centro, nei jaunimo erdvės, todėl buvo ieškoma būdų, kaip jaunuoliams padėti. Pasitarus su bendruomenėmis, nutarta dalį bendruomenių laiko skirti jaunimui, todėl, gavus lėšų iš Elektrėnų savivaldybės mero fondo, patalpos buvo pritaikytos jaunimui.

Spalio 18 d. ilgai laukta erdvė atidaryta! Šia proga perkirpta juosta, šalia jaunimo erdvės pasodintas ąžuoliukas. Pasveikinti jaunimo atvyko gausus būrys svečių su dovanomis: Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius su pavaduotoja Inga Karteniene, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, Vievio kultūros centro vadovė Audronė Stepankevičiūtė, Elektrėnų jaunimo centro darbuotojų ir jaunuolių komanda, Elektrėnų jaunimo reikalų tarybos komanda ir kt. Jaunimas kartu su svečiais tapė medelį iš visų jaunuolių ir svečių pirštų atspaudų, vaišinosi skaniu tortu bei užkandžiais, klausėsi jaunojo erdvės lankytojo reperio „KukyZZ“ pasirodymo, o vakarą vainikavo diskoteka.

                      Linkime jaunimui sėkmės, kūrybingumo, įdomių projektų bei veiklų ir prasmingo buvimo naujojoje erdvėje!

 

 

Elektrėnų savivaldybės administracijos informacija

 

 

 <- Grįžti į atgal