Stiliaus patarimai apkūnioms moterims: tinkamiausi didelių dydžių drabužiai

Tai, ką pasirinksite savo apvalesnėms kūno linijoms, yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi dėvint didelių dydžių drabužius. O kadangi nemaža dalis apvalesnių kūno linijų moterų kelia vieną ir tą patį klausimą, t.y., kokie didelių dydžių drabužiai joms būtų tinkamiausi, būtų naudinga šia tema pakalbėti šiek tiek išsamiau.

Pažinkite savo kūno formas

Tai yra pirmas žingsnis, nuo kurio ir turėtumėte pradėti savo įvaizdžio formavimo procesą. Daugelis apvalių kūno formų moterų, paklaustos, kokia jų figūra, tikriausiai atsakytų tiesiai ir labai paprastai – „esu apkūni“. Tačiau šiuo atveju kalbame ne apie apkūnumą, o apie konkretų apkūnios figūros tipą, pvz., obuolio formos figūrą, kriaušės ar smėlio laikrodžio formos figūrą ir kt. Tad, nereikia manyti, kad apkūnių moterų figūros negali būti skirtingų tipų!

Jei dėvėsite tinkamus didelių dydžių drabužius, atitinkančius jūsų konkretų figūros tipą, galėsite daug lengviau pabrėžti reikiamas savo figūros sritis ir akcentuoti gražiausius savo bruožus. Kadangi figūros tipas ir kūno linijos yra pagrindinis veiksnys ieškant tinkamų drabužių, pirmiausia turite išsiaiškinti, koks yra jūsų figūros tipas. Tai bus svarbiu kelrodžiu jūsų įvaizdžio formavimo kelionėje.

Nekreipkite dėmesio į drabužio etiketėje nurodytą dydį

Galbūt iš pirmo žvilgsnio šis patarimas jums pasirodys keistokas, tačiau iš tikrųjų į drabužių etiketėse nurodytus dydžius nevertėtų kreipti per daug dėmesio – jei drabužis jums tinka, pirkite jį. Jeigu iki šiol buvote įpratusios atsižvelgti į drabužių etiketėse gamintojų nurodytus drabužių dydžius, reikėtų žinoti, kad skirtingi drabužių gamintojai, dizaineriai ir kiti mados rinkos atstovai gali vadovautis šiek tiek skirtingais dydžių išmatavimais. Tai reiškia, kad iki šiol nėra standartinio pamatinio dydžio, kuriuo būtų galima remtis kiekvienu atveju.

Taigi, jei žinote savo įprastą dydį, bet jums pasirodė, kad tokio dydžio drabužis jums netinka, padidinkite arba pamažinkite pasirenkamą dydį ir pažiūrėkite, kaip jis jums tinka. Šiuo atveju viskas priklausys nuo prekės ženklo, todėl svarbiausia, kad pasirinktas drabužis jums tiktų.

Prigludęs apatinis trikotažas

Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kad dėvimas apatinis trikotažas moterims – tiek didelių dydžių liemenėlės, tiek ir kelnaitės – taip pat būtų tinkamo dydžio. Net jei iki šiol apie tai nepagalvojote, reikėtų žinoti, kad dėvimas didelių dydžių apatinis trikotažas gali būti svarbiausias dalykas formuojant savo unikalų įvaizdį.

Apatinis trikotažas tiesiogine to žodžio prasme yra tarsi pagrindas, ant kurio formuojama visa likusi apranga. Galbūt iki šiol jūs nebuvote tikros, ar dėvite tinkamo dydžio arba stiliaus liemenėlę ir kelnaites, todėl dabar atėjo metas surasti didelių dydžių parduotuvę ir išsirinkti jūsų apvalumus geriausiai atitinkantį moterišką apatinį trikotažą!

Pusiausvyra tarp prigludusių ir aptemptų drabužių

Formuojant savo įvaizdį ypatingai svarbu teisingai subalansuoti prigludusius ir aptemptus drabužius. Nereikia nė sakyti, kad aptempti drabužiai tikrai nepadės atrodyti gražiai. Todėl labai svarbu pasirinkti drabužius, kurie būtų ne aptempti, o gražiai prigludę.

Tai reiškia, kad jūsų apranga turi būti tinkamai subalansuota. Pavyzdžiui, jei renkatės prigludusius viršutinės dalies drabužius, derinkite juos su plačiomis kelnėmis, o jei nusprendžiate apsirengti siaurus džinsus, kartu su jais dėvėkite laisvesnę tunikos tipo palaidinę. Prie suknutės galima skoningai priderinti struktūrišką švarką. Taigi, tinkamo dydžio drabužiai – svarbiausias dalykas formuojant savo stilių.

Per didelis dydis – tai ne atsakymas

Jei jūs dėvite didelių dydžių drabužius, tai dar nereiškia, kad turite slėptis po per dideliais drabužiais. Jūsų dėvimi drabužiai turi būti jūsų dydžio. Paieškokite tokių drabužių, kurie dailiai priglunda prie figūros.

Net jei iki šiol dėl pasitikėjimo savimi trūkumo, baimės nepakliūti į mados spąstus ar kuklumo buvote įsitikinusios, kad labai laisvi ir beformiai drabužiai yra vienintelis jums prieinamas pasirinkimas, nuo šiol atsižvelkite į savo figūros tipą ir būtinai atraskite jums tinkamo stiliaus ir dydžio darbužius.

Investuokite į kokybiškus pagrindinius drabužius

Suprantama, kad savo drabužių spintos turinio tobulinimo procesas gali būti brangus malonumas ir pareikalauti laiko. Vis dėlto, jei nusprendėte savo garderobą papildyti ir planuojate įsigyti keletą naujų drabužių, verčiau numatytą biudžetą investuoti į aukštos kokybės pagrindinius drabužius. Nerekomenduojama stengtis sutaupyti renkantis prastesnės kokybės ir greičiau iš mados išeinančius drabužius, kuriuos galėsite dėvėti tik kelis mėnesius iki sezono pabaigos.

Kokybiški drabužiai gaminami iš kokybiškų medžiagų ir siuvami atsižvelgiant į aukščiausius kokybės standartus. Įsigijus tokį drabužį galima apsilankyti pas patyrusį siuvėją, kuris pakoreguotų pasirinktą drabužį ir pritaikytų jūsų figūrai taip, kad galėtumėte jį dėvėti ne vienus metus ir įvairiomis progomis.

Aukštas liemuo

Drabužiai aukštu liemeniu pailgina apkūnią figūrą, prilaiko ir vizualiai sumažina pilvuką. Tai labai svarbu ieškant apatinės aprangos dalies drabužių, pavyzdžiui, tinkamų kelnių. Dabar aukštas liemuo yra madingas, todėl neturėtų būti sunku surasti tinkamą aprangos apatinę dalį – kelnes, džinsus, šortus, leginsus ir kt. – aukštu liemeniu.

Mylėkite savo kūną

Vienas iš labai svarbių patarimų yra mylėti savo kūną ir „susidraugauti“ su savo unikalia figūra. Kiekviena iš jūsų esate nuostabi, ypatinga ir unikali asmenybė. Vis dėlto, jei jums jau seniai nepatinka kas nors jūsų išvaizdoje, visuomet galite bandyti tai pakeisti. Kita vertus, visa tai priklauso tik nuo jūsų pačių, todėl niekuomet nieko nekeiskite tik dėl to, kad to nori kažkas kitas, arba dėl to, kad to „reikalauja“ šiuolaikinis mados pasaulis. Būkite savimi ir džiaukitės kiekviena akimirka!

Sekite geriausius didelių dydžių mados tinklaraščius

Jei norite žengti koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis ir kartu formuoti laikui nepavaldų įvaizdį, kuris atitiktų jūsų išskirtinį skonį ir suteiktų jums daugiau pasitikėjimo savimi, nepamirškite didelių dydžių mados tinklaraščių, pvz., https://sidonas.lt/blog, kuriuose visada galite rasti naudingų stiliaus patarimų ir pasisemti įkvėpimo. Kad jums būtų lengviau formuoti savo išskirtinį įvaizdį, galite užsiprenumeruoti patikusio tinklaraščio naujienlaiškį arba reguliariai sekti naujausias mados aktualijas socialinių tinklų paskyrose.

Kad ir ką nuspręstumėte dėvėti, rinkitės pasitikėjimą savimi

Niekuomet nepamirškite, kad turėtumėte dėvėti tai, kas leidžia jums jaustis puikiai – juk pasitikėjimas savimi yra vienas svarbiausių dalykų, lemiančių mūsų nuotaiką, savijautą ir išvaizdą apskritai!

Savaime suprantama, ne kiekvienas patinkantis drabužis gali tikti, todėl nebijokite pasitelkti vaizduotę ir drąsiai leiskite sau eksperimentuoti. Vadovaukitės bandymų ir klaidų metodu ir raskite laiko savo drabužių spintoje esančių didelių dydžių drabužių derinimui, ieškokite variantų, kol atrasite idealiausius derinius. Formuodamos individualų stilių, jokiu būdu neįsprauskite savęs į griežtus rėmus – šis procesas turi būti paremtas laisve, kūrybiškumu ir teigiamomis emocijomis.

Jei kuris nors iš šiame straipsnyje pateiktų ar kitur rastų patarimų jums netinka ar nepatinka, tiesiog nesivadovaukite juo! Rinkitės būtent tai, kas jums prie širdies ir kas jums tinka. Labai svarbu, kad dėvimi drabužiai leistų jums pasitikėti savimi, nes tik tokiu atveju atrodysite stilingai, švytėsite ir spinduliuosite teigiamas emocijas.

 <- Grįžti į atgal