Patarimai klientui apie nagų priauginimą

Nusprendusiems pirmą kartą pasidaryti priauginamus nagus, reikia žinoti keletą dalykų. Taip sutaupysite laiko ir išsaugosite puikią nagų būklę visą likusį jų dėvėjimo laiką, taip pat aptarsime kaip nagų priauginimo rinkinys gali padėti sutaupyti pinigų.
Nagai pirmą kartą
Pirmą kartą venkite darytis ilgus nagus. Jų negalima pašalinti kaip dirbtinių nagų, kai tik jie sutrukdys ir vėl juos uždėsite, iki kito apsilankymo pas gydytoją jie bus jūsų rankų dalis. Prie jų reikia priprasti palaipsniui. Po kurio laiko, po poros dienų ar savaitės, nebegalėsite atskirti savęs ir rankų su ilgais nagais.
Stenkitės būti atsargūs įprastose situacijose, pavyzdžiui, atidarydami šaldytuvo ar automobilio dureles. Jums reikės įgūdžių rašyti kompiuterio klaviatūra, naudotis telefonu, užsegti sagas ar užtrauktukus. Laikui bėgant šis tikslumas taps savaiminis ir suteiks jūsų judesiams charakterio ar net žavesio.
Rinkdamiesi dizainą ar formą išsamiai apibūdinkite meistrui savo pageidavimus, papasakokite, kokius darbus dažnai tenka atlikti rankomis, būtinai išklausykite jo patarimų, kai jis apžiūrės jūsų rankas. Jis gali rekomenduoti ne pačius ilgiausius nagus pirmajam priauginimui, galbūt ne tokią formą, kokios norėtumėte iš karto, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kokius nagus nešiosite.
Akrilinius ir gelinius nagus
Akrilinius ir gelinius nagus galima pašalinti nuėjus pas nagų meistrą, tai nėra taip brangu, bet užtrunka šiek tiek laiko, nuo 30 minučių iki valandos. Tai galite daryti net jei neplanuojate priauginti nagų ir po to vaikščioti su savo nagais.
Niekada nebandykite nagų šalinti patys. Galite pažeisti nago formavimosi vietą, o tai gali turėti labai liūdnų pasekmių. Situacijai ištaisyti gali prireikti gerokai daugiau pastangų ir laiko. Kad paslėptumėte defektą, gali tekti ilgai nešioti nagus.
Jei natūralūs nagai yra netaisyklingos formos (plokšti, įgaubti arba labai trumpi), galima ištiesinti nagus iki norimo ilgio pratęsiant dirbtinius nagus. Daugeliui žmonių nagų priauginimas padeda atsikratyti blogų nagų įpročių ir per vieną dieną pakeisti rankų išvaizdą.
Nespauskite nagų į kietus paviršius, nenaudokite nagų norėdami ką nors atidaryti, nespauskite jų ir nebandykite lenkti. Šiuolaikinės medžiagos, tinkamai prižiūrint nagus, neturi neigiamo poveikio. Be to, jūsų pirštus ir nagus periodiškai apžiūri patyręs nagų meistras, kuris visada gali patarti, ką daryti, kad nepažeistumėte nagų.
Dirbtiniai nagai nerekomenduojami nėščioms moterims arba jei vartojate hormonus ar antibiotikus.
Dažniausiai pasitaikantys mitai ir gandai apie nagų priauginimą.
Priauginami nagai kenkia natūraliems nagams.
Tiek akrilinį, tiek gelinį nagą saugu naudoti ant natūralių nagų. Nepatyrę nekvalifikuoti meistrai gadina nagus stipriai pjaudami natūralius kliento nagus. Klientės pačios taupo pinigus, nes nuima ir nukrapšto dirbtinius ir natūralius nagus kartu su viršutiniu nago plokštelės sluoksniu, pjūkleliais sugadina odelių sritį. Nešiojant dirbtinius nagus, natūralūs nagai yra saugomi ir neveikiami jokio agresyvaus išorinio poveikio.
Visi meistrai yra vienodi ir jų darbas yra toks pat, todėl nėra skirtumo, pas ką ir kur kreiptis dėl nagų priauginimo.
Tikrovė: nagų priauginimas - tai procedūra, kurią reikia nuolat tobulinti ir mokytis iš meistro. Uolumas, tačiau iš pirmo žvilgsnio procedūra neatrodo pernelyg sudėtinga. Geri meistrai mokosi daugelį metų. Atkreipkite dėmesį į galimybę gauti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus. Apsilankymas brangiame salone negarantuoja kokybiško darbo. Salone taip pat yra daug didesnė tikimybė susidurti su mėgėju ar pradedančiuoju meistru nei namuose, nes paprastai pirmą kartą dirbantys meistrai eina dirbti į saloną. Nėra gerų meistrų, galinčių už 5 eurus padaryti nagus.
https://dimoda.lt/nagams/nagu-priauginimo-rinkiniai
|
<- Grįžti į atgal