Nagų priežiūros patarimai moterims

Šiame straipsnyje aptartsime pagrindinius nagų priežiūros patarimus moterims ir kokias nagų priemones primones rekomenduojame naudoti norint išlaikyti nagus gražius ir sveikus.

Sausi nagai

 

 Laikykite nagus sausus ir švarius. Tai padeda apsaugoti juos nuo grybelių ir bakterijų. Netikėkite indų plovimo muilo etiketėmis, teigiančiomis, kad jis naudingas jūsų nagams. Karštas vanduo ir muilas gali būti žalingas derinys. Įsigykite pirštinių, kad galėtumėte jas mūvėti, kai tvarkysite didėjančią indų krūvą kriauklėje.

Drėkinimas

 

Drėkinkite odelių sritį. Odelės yra vienintelė apsauginė linija, skirianti nagų sluoksnį nuo bakterijų ir grybelių. Drėkindami jas, išvengsite skilinėjimo ir lupimosi, dėl kurių gali būti pažeistas nagų sluoksnis.

Dezinfekcija

 

Dezinfekuokite odelių įtrūkimus ar įpjovimus. Infekcijos šioje subtilioje odos srityje aplink nagą yra ne tik nepatrauklios, bet ir gali sukelti ilgalaikę žalą. Nedelsdami dezinfekuokite bet kokius įtrūkimus ar įpjovimus antibakteriniu tepalu.

Gydymas

 Kuo greičiau gydykite įaugusius ir įtrūkusius nagus. Neišvaizdžius ir skausmingus įaugusius nagus ir įtrūkusius nagus reikia nedelsiant gydyti, kad būtų išvengta infekcijos. Dauguma jų gerai reaguoja į namines priemones, įskaitant antibakterinį tepalą ir šiek tiek priežiūros. Retais atvejais šias būkles gali prireikti apžiūrėti pas dermatologą.

 

Vartokite cinko ir biotino papildus

 

Jei kenčiate dėl silpnų ar lūžinėjančių nagų, šie papildai, dažnai žymimi kaip "plaukų, nagų ir odos papildai", gali būti kaip tik tai, ko jums reikia nagams sustiprinti.

Dėvėkite pirštines

Kai stovite prie kriauklės plaudami indus, valydami naudojate buitinę chemiją ar ravėdami piktžoles sode, jūsų rankos ir nagai dažnai patiria smūgį. Apsimovę pirštines galite apsaugoti ir rankas, ir nagus nuo šios įprastos veiklos sukeliamo nusidėvėjimo.

 

Padenkite nagų išorę laku

 Užtepę skaidrų sluoksnį arba įprastą laką ant nagų, iš tikrųjų padedate išlaikyti jų drėgmę ir apsaugote nuo skilinėjimo. Be to, gražūs nagai iš tikrųjų gali paskatinti norą nurodyti restorano padavėjui meniu punktus arba bendrauti rankomis.

 Patikrinkite savo saloną

 Ar žinote, kokia yra dažniausia infekcija, kuria užsikrečiama nagų salonuose? Karpos. Fui. Apsisaugokite nuo šių ir rimtesnių infekcijų, jei įsitikinsite, kad jūsų salonas turi licenciją, yra švarus ir sterilus, o vietos sveikatos departamentas jam netaiko nuobaudų.

Ko geriau nedaryt su savo nagais

 

Naudokite nagus kaip įrankius

 Neabejotinai sunku atsispirti šiam norui. Kam griebtis keptuvės gremžtuko, jei mūsų nagai puikiai tinka ant keptuvės užsilikusiam maistui pašalinti? Tačiau kišdami, braukydami ir čiupinėdami galime įsipjauti odeles ir pažeisti nagus.

 

Kramtyti nagus

Kai kitą kartą kils noras kramtyti nagus, pagalvokite, ką per pastarąsias 24 valandas tais pirštais čiupinėjote ar krapštėte. Bjauru! Kramtydami ne tik galite pažeisti nagų dugną, bet ir veikiate burną įvairiausiais nešvarumais ir bakterijomis. Nervinę energiją išlieskite ant jogos kilimėlio arba susiraskite ramią vietą ir medituokite.

 Pernelyg dažnai naudokite lako valiklį

 Nors noras nuo nagų nuvalyti elektrinį mėlyną laką ir pakeisti jį neoniniu žaliu gali būti nenugalimas, pasistenkite jį užgniaužti. Naudodami per daug lako valiklio galite išsausinti ir pažeisti nagus. Apsvarstykite galimybę lako valiklį be acetono naudoti ne dažniau kaip kartą per savaitę.

 <- Grįžti į atgal