Kaip veikia FM moduliatorius?

Dar visai neseniai vairuotoją kelyje "linksmino" radijas, o dabar - į kompaktinį diską ar "flash" atmintinę įrašytos mėgstamos dainos. Ir iš tiesų, pažanga nestovi vietoje: šiandien jau yra daugybė elektroninių prietaisų, kurie vienaip ar kitaip daro mūsų gyvenimą malonesnį. Šiandien sužinosite, kodėl jums reikia ir FM moduliatoriai yra geras dalykas, kaip jį naudoti, kokie jo privalumai ir trūkumai.

Kodėl reikia fm moduliatoriaus?

 

FM moduliatorius - tai nedidelis radijo elektroninis prietaisas, naudojamas garso failams, įrašytiems į specialų "flash" atmintuką, atkurti. Tačiau moduliatoriaus sistemoje nėra garsiakalbių ir stiprintuvo. Tai tik siųstuvas tarp automobilio radijo imtuvo ir "flash" atmintinės. Moduliatoriai pasirodė esantys pigiausia alternatyva brangiems automobiliniams stereofoniniams įrenginiams su specialia USB jungtimi ar bet kokiems kitiems "flash" įrenginiams.

 

Ką pasirinkti ?

 

Naudodami automobilio vaizdo registratorių galite išvengti kaltinimų pažeidus kelių eismo taisykles.Šio prietaiso veikimo principas yra toks. Jis prijungiamas prie automobilyje esančio tinklo ir suderinamas su tam tikra vairuotojo pasirinkta banga. Tuo pat metu automobilyje įrengtas radijas yra suderintas su ta pačia banga. Dabar "flash" kortelė prijungiama prie moduliatoriaus, kuris garso failų atkūrimą konvertuoja į norimo dažnio radijo bangas. Automobilio radijas priima šį signalą, o kortelėje įrašyta muzika atkuriama per radijo garsiakalbius. Grojaraštis valdomas siųstuve esančiais mygtukais.

Taip gausite radijo imtuvą, galintį atkurti garso failus iš "flash" kortelės. Tiesą sakant, tai labai patogu.

 

Patarimai

 

Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo labai paprasta: nustatykite radijo imtuvą ir siųstuvą tinkamu dažniu ir įdėkite "flash" atmintinę. Tačiau jei neatsižvelgsite į kai kuriuos niuansus, nebūsite patenkinti garso kokybe.

 

Kaip prijungti fm moduliatorių

 

Pasiruoškite stiprią anteną. Norėdami gauti tikrai gerą perdavimo kokybę, turite įsigyti gerą anteną ir pasirūpinti jos įžeminimu prie kūno.

 Naudokite tik tuos dažnius, kuriuose nėra antžeminių transliacijų. Pavyzdžiui, jei pasirinksite dažnį, kuriuo transliuojamas vietinis radijas, atsiras nereikalingų trukdžių, kurie trukdys tinkamai atkurti muziką.

Nenaudokite per didelių atminties kortelių. Didelę atminties dalį įrenginys ne visada gali perskaityti. Šiuo atveju prieš pasirinkdami įrenginį turite pasirinkti geriausią atmintį.

 

Privalumai:

 

Palyginti nedidelė kaina. Šis FM moduliatorius kainuoja pusę automobilinio radijo imtuvo kainos. Moduliatoriaus pirkimas yra ekonomiškai naudingas. Tačiau moduliatoriaus kaina tiesiogiai priklauso nuo jo kokybės ir papildomų funkcijų. Iš tikrųjų yra prietaisų su įmontuotais ekranais.

Galimybė skaityti bet kurį "flash" atmintinę. Šiuolaikiniai moduliatoriai turi jungtis bet kokiai "flash" kortelei, todėl yra universalūs.

Trūkumai:

 

Yra vairuotojų grupės, pavyzdžiui, sunkvežimių vairuotojai arba paprasti keliautojai. Abu.

Visi moduliatoriai skirti standartinei 12 voltų įtampai. Tai reiškia, kad jų naudoti 24 V įtampos dyzeliniame sunkvežimyje būtų neįmanoma, nes prietaisas paprasčiausiai perdegtų.

Didžiausias moduliatorių trūkumas - trukdžiai, kurių būna visur ir visada, bet pirmiausia - su aukštos įtampos laidais. Jie sukuria pakankamą magnetinį lauką, kad išstumtų bet kurį FM siųstuvą.

FM Moduliatoriaus garso kokybė bus šiek tiek prastesnė nei įprasto radijo imtuvo, todėl, siekiant geresnio garso, patartina turėti gerą garso sistemą.

Žinoma, šiandien FM moduliatorius yra pasenęs prietaisas, kurio poreikis pamažu tampa praeitimi. Juk dabar yra specialių "boombox" įrenginių, kuriuose yra jungtys įvairių tipų "flash" kortelėms ir net diskiniams kaupikliams. Todėl, remdamiesi FM siųstuvo privalumais ir trūkumais, galite patys nuspręsti, ar jums jo reikia, ar ne.



<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų