Kaip savo vonioje jaustis tarsi SPA?

Taip, spa centrai yra nuostabūs. Tačiau jie taip pat reikalauja nemažų išlaidų, bet kartais mums tiesiog reikia atsipalaiduoti, kad atitrūktume nuo įtemptos savaitės reikalų. Ar žinojote, kad spa kokybės procedūras galite lengvai pasidaryti patys namuose? Su šiais keliais patarimai, kaip atsipalaiduoti namie, jausitės tarsi spa centre.

Kaip paruošti vonios kambarį?

Sutvarkykite erdvę: laikykite vonios kambarį švarų. Pridėkite keletą augalų ar gėlių, paleiskite tylią muziką ir šalia vonios padėkite keletą lengvai ranka pasiekiamų rankšluosčių.

Išskalaukite vonią: nuimkite dušo užuolaidą ir švelniai nuvalykite vonią šveitikliu. 

Vonios temperatūra, tiek kambario, tiek vandens, yra svarbiausia. Pasirinkite atitinkančią Jūsų pomėgius.

Įberkite į vandenį specialių druskų: šis veiksmas gali labai pakeisti laiko, praleisto vonioje, kokybę. Geriausia naudoti įvairių rūšių mineralinių druskų mišinius.

Naudokite kitas, malonumo pridedančias, priemones. Tam puikiai tiks vonios putos. Jos suteiks paslaptingumo ir romantikos, be to, jausitės kur kas jaukiau vonioje.

Kad vanduo išliktų švarus visą Jūsų atsipalaidavimo laiką vonioje, derėtų prieš lipant į vonią nusišveisti kūną. Tokiu būdu galėsite mėgautis švaria ir atpalaiduojančia vonia kur kas ilgesnį laiko tarpą. 

Kaip sukurti atpalaiduojančią aplinką?

Tiesa, spa centrai turi tam tikrą atmosferą – paprastai jie yra raminantys, jaukūs ir minimalistiniai. Tačiau tokią atmosferą nesunkiai susikursite ir namie.


Uždekite keletą žvakių

Žvakės neabejotinai sukurs nuotaiką poilsiui Jūsų atsipalaidavimo metu. Būkite atsargūs dėl skirtingų aromatų sąveikos, jei vonioje naudojate eterinius aliejus, kad vienas kvapas neužgožtų kito arba, dar blogiau, jų miksas sukeltų galvos skausmą.


Įlašinkite kelis lašus eterinių aliejų

Įpylus bent 10 lašų eterinių aliejų, Jūsų vonia turėtų maloniai kvepėti. Levandos migdys, bet rožė ir pelargonija puikiai atpalaiduos.

Vonios aliejai gali apsaugoti odą nuo karšto vonios vandens poveikio, todėl įsitikinkite, kad Jūsų naudojami vonios produktai drėkina odą.


Pasiruoškite sveikų užkandžių

Skirkite šį laiką visapusiškam savęs pasirūpinimui ir turėkite sveiką užkandį po ranka bei taurę mėgstamo gėrimo. Šalto vandens stiklinė yra būtina, nepaisant laiko, praleisto vonioje, trukmės, nes tai padės organizmui išlikti pakankamai hidratuotam.

Šoninis staliukas arba vonios padėklas padės laikyti visus vonios reikmenis ranka pasiekiamus.

Įsitaisykite patogiai

Paskutinis dalykas, kurio tikrai norėsite atpalaiduojančios vonios metu, yra patogi vieta Jūsų įsitempusiam kaklui. Jei esate patyręs(-usi) vonios profesionalas(-ė), dabar tikriausiai ant vonios prikabinate specialią vonios pagalvę. Jei tokios dar neturite - ne bėda. Galite paprasčiausiai susukti rankšluostį po kaklu.<- Grįžti į atgal