Ką privalu turėti paplūdimio krepšyje?

Šilti orai vis dažniau skatina pagalvoti apie poilsį prie vandens telkinio. Visai nebūtina toli keliauti, kad galėtume pasidžiaugti nuostabia gamta. Lietuvoje gausu nuostabių ežerų, prie kurių gali mėgautis vėsios jūros bijantys poilsiautojai.

Planuojant išvyką į paplūdimį svarbu pagalvoti apie esminius dalykus, kurie užtikrins, kad poilsis greitai neapkars. Pavyzdžiui, jeigu nebūsite pasirūpinę tinkama apsauga nuo saulės, galite stipriai nudegti saulėje ar patirti perskaitymą. Tam, kad susiruošti būtų lengviau, sudarėme svarbiausių daiktų sąrašą, kuriuos visada rekomenduojama turėti savo paplūdimio krepšyje!

Apsauga nuo saulės

Vienas iš pačių svarbiausių dalykų kurį visada privalote turėti su savimi karštuoju metų laiku – kremas nuo saulės. Kiekvienas norime džiaugtis įdegusiu kūnu, bet dažnai nesusimąstome apie galimas saulės sukeltas ligas. Odos gydytojai įspėja, kad susirgimų odos vėžiu kasmet daugėja, todėl privalu apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Rinkitės kremą apsaugantį nuo plataus spektro spindulių. Nepamirškite, kad kremu privalote teptis maždaug kas dvi valandas. Kokybiški akiniai nuo saulės padės apsaugoti akis. Patartina akinius įsigyti iš specialių optikos salonų, kurie padės išsirinkti patikimiausius ir geriausiai apsaugančius tamsintus akinius. Nepamirškite su savimi pasiimti ir galvos apdangalo. Stilingos skrybėlės ne tik atrodo žavingai prie maudomo kostiumėlio, bet ir padeda apsisaugoti nuo perkaitimo ar saulės smūgio.

Stilinga avalynė

Lankantis prie vandens telkinių patartina atsisakyti nepatogios avalynės ir ją iškeisti į lengvas vasariškas šlepetes. Rinkitės kuo atviresnius modelius, kurie leistų jūsų pėdai kvėpuoti karštomis vasaros dienomis. Šį sezoną ypač madingos šlepetės su kailiu, kurias galite dėvėti ne tik pliaže, bet ir skirtingoms laisvalaikio pramogoms. Su savimi visada turėkite įspiriamas basutes, kad nekiltų diskomfortas vaikščiojant akmenėtais telkinių krantais. Šlepetės padeda palaikyti higieną, todėl patartina jas dėvėti bendruose dušuose ar lauko tualetuose.

Minimalus makiažas

Neapkraukite savo veido sunkiu makiažu. Skystas makiažo pagrindas neleidžia odai kvėpuoti, o dėl didelio karščio ir drėgmės veido poros gali greitai užsikimšti. Makiažo dėvėjimas karštomis dienomis gali paskatinti spuogelių atsiradimą. Dėl šios priežasties, jeigu prie vandens telkinių organizuojate šventę ir norite pasipuošti, verta atsisakyti sunkių pudrų ir jas pakeiskite lengvais BB kremais. Dar viena puiki išeitis – apsauginis veido kremas su atspalviu. Tai naujovė, kuri užkariauja grožio industriją, nes padeda apsisaugoti nuo senėjimo ir tuo pat metu leidžia greitai sulyginti veido odą. Nepamirškite vandeniui atsparaus tušo, kuris užtikrins, kad blakstienų paryškinimas nenubėgs ir nenubyrės dienos eigoje. Saulė ir vėjas gali stipriai išsausinti odą, todėl turėkite su savimi drėkinančią dulksną, kuri leis greitai atgaivinti veido odą.

Pirmos pagalbos vaistinėlė

Tam, kad puikios nuotaikos nesugadintų kelių nubrozdinimai ar lengvi įpjovimai, patartina su savimi turėti pirmosios pagalbos vaistinėlę. Vaistinėse galima įsigyti kelioninio dydžio vaistinėlę, kuri lengvai telpa į paplūdimio krepšį. Rekomenduojama su savimi turėti antibakterinio tepalo, pleistrų, vaistų nuo skausmo, binto. Vasaros metu ypač aktyvios erkės ir kiti vabzdžiai, todėl nepamirškite repelento, kuris leis gamtoje jaustis komfortabiliau.

Komfortabilūs drabužiai

Nepaisant to, kad prie vandens telkinio daugiausiai laiko praleidžiate dėvėdami maudymosi kostiumėlius, patartina su savimi turėti keletą patogių drabužių. Aktyviai leisdami laiką galite greitai išsipurvinti drabužius, o pirmieji vasaros vakarai dažnai nelepina aukšta temperatūra. Į paplūdimio krepšį įsidėkite lininius marškinius ar džinsinį švarkelį, kuriuos galėsite užsimesti ant pečių atvėsus orui. Jie puikiai derės prie vasariškų sandalų ar gladiatoriaus stiliaus basučių. Didelį šlepečių ir kitos vasarinės avalynės pasirinkimą galite rasti apsilankę https://www.miestomada.lt/113-slepetes

<- Grįžti į atgal