Elektrėnų žinios

2015 m. sausio 28 d.
Nėra lengva surasti Lietuvoje bent kiek didesnį miestą, kurio atsiradimas ir pirmieji gyvavimo dešimtmečiai būtų tiesiogiai susiję su vieno žmogaus veikla. Elektrėniečiai šiuo atveju patenka tarp tų nedaugelio miestų gyventojų, galinčių pasigirti žiną savo miesto įkūrėjo vardą.
2014 m. gruodžio 9 d.

Seimas neseniai įteisino savanorius ugniagesius ir numatė jų veiklos pagrindus, kurie turėtų įsigalioti 2016 metais.

2014 m. gruodžio 3 d.

Lapkričio 21 d. Elektrėnų diabeto klubo nariai (EDK, vad. Alfonsas Sodonis) paminėjo Pasaulinę diabeto dieną. Ta proga renginyje "Sveika gyvensena ir diabetas“ paskaitą skaitė lektorė Audronė Jodkonė, savo būties patirtimi pasidalijo žinoma krašto sveikuolė Bronislava Vasiliauskienė.

2014 m. gruodžio 2 d.

Seimas neseniai įteisino savanorius ugniagesius ir numatė jų veiklos pagrindus, kurie turėtų įsigalioti 2016 metais.

2014 m. lapkričio 30 d.

Su baltai pasipuošusiu gruodžiu į mūsų gyvenimus atkeliauja ir advento laikotarpis, kuris į kasdienybę įneša šiltų jausmų.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 14 d. Vievio meno mokykla (VMM) paminėjo jubiliejinę 55 metų sukaktį. Šventėje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, vicemeras Vytautas Vėželis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas, jo pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas, kiti svečiai.

2014 m. lapkričio 24 d.

Mėnuo pralėkė nepastebimai, ir vėl atėjo metas rašyti apie jauną ir talentingą žmogutį. Šį kartą pakalbinau devyniolikmetę Brigitą Jakonytę iš Pylimų kaimo (Vievio sen.).

2014 m. lapkričio 19 d.

Vis labiau vėstant orams dažniau persišaldome, neretai paūmėja lėtinės ligos, tad norom nenorom tenka prisiminti kelią į polikliniką. Tačiau vizitą pas gydytoją dažnas linkęs atidėlioti kuo ilgiau: viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės "TNS LT“ atlikto tyrimo duomenimis, 68,5 proc. gyventojų į medikus kreipiasi tik ištikti rimtos bėdos, kitais atvejais gydosi savarankiškai.

2014 m. lapkričio 16 d.

Jau keletą savaičių Elektrėnuose sklando nelabai linksma žinia - bus ardomas pirmasis Lietuvos elektrinės kaminas, o galbūt ir visi trys. Plačiau pasidomėjus šiuo klausimu, paaiškėjo tikroji tiesa.

2014 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 12 d. vyko Elektrėnų savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (ESK) posėdis.

2014 m. lapkričio 14 d.

Siekiant prisidėti prie savo unikalios ir gražios gimtosios kalbos puoselėjimo spalio 29 d. buvo suorganizuotas konkursas "Raštingiausias VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro mokytojas“.

2014 m. lapkričio 13 d.
Kviečiame katalikus, tikinčiuosius, besidominčius Šventuoju Raštu ir namuose Bibliją skaitančius į Šventojo Rašto skaitymus.
2014 m. lapkričio 13 d.

Lapkričio 9 d. Vievio kultūros centras kartu su partnere - Vievio bendruomenės santalka gimnazijos salėje suorganizavo XII tradicinę Elektrėnų savivaldybės kapelų šventę "Stovi malūnas prie kelio“.

2014 m. lapkričio 10 d.

Lapkričio 5 d. buvo sušauktas veikiausiai priešpaskutinis šiais metais Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.

2014 m. lapkričio 7 d.

Spalio 30 d. vykusiame Trakų g. 2, 4, 11 namų gyventojų ir UAB Elektrėnų komunalinio ūkio (EKŪ) generalinio direktoriaus Ričardo Lecko, UAB "Santerma“ vadovo Tomo Andriejūno, UAB "A-Z Projektai“ atstovo Renato Zinkevičiaus bei EKŪ vadybininkės daugiabučių namų priežiūrai Vilijos Leleivienės susitikime buvo aptartos su namų renovacija susijusios problemos, atsakyta į gausius klausimus.