Elektrėnų žinios

2015 m. birželio 25 d.
Vieniems pokeris - eilinis žaidimas kortomis, kitiems - darbas. 24-eri metų Elektrėnų gyventojas Matas greičiausiai sau galėtų pritaikyti antrąjį apibrėžimą.
2015 m. birželio 16 d.

Šiaip jau demokratija yra puikus išradimas, bet kuo toliau, tuo labiau šis terminas vartojamas be jokios atrankos ir apskritai ne tame kontekste. Kaip žinia, demokratija - tai Graikijoje užgimusi valdymo forma, kai visi piliečiai turi teisę dalyvauti šalies valdyme.

2015 m. birželio 8 d.
Asociacija "Lietuvos ledo ritulys“ vienu pirmųjų savo darbų paskyrė sutarties su vyriausiuoju rinktinės treneriu pratęsimui. 69-erių vokietis Berndas Haake dar dvejus metus vadovaus Lietuvos rinktinės vyrams, su kuriais per dvejus darbo metus iškovojo du bronzos apdovanojimus pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupėje.
2015 m. gegužės 21 d.
2015 m. Elektrėnų savivaldybė švęs 15-uosius savo gyvavimo metus. Ši sukaktis diktuoja naują temą - apie žmones, kuriuos galima vadinti mūsų savivaldybės kūrėjais.
2015 m. gegužės 15 d.
Policijos komisariate įteikta padėka už pilietinės pareigos vykdymą ir aktyvius veiksmus.
2015 m. gegužės 13 d.
Praėjusią savaitę Vievis jau nebe pirmą kartą respublikinėje spaudoje pasižymėjo kaip miestas, kuriame nėra vietos medžiams.
2015 m. gegužės 12 d.
"Swedbank“ padalinyje, Rungos g.12 Elektrėnai, pradėjo veikti nemokamas bevielis interneto ryšys. Juo gali naudotis visi banko lankytojai, užsukę į padalinį su išmaniaisiais telefonais ar kitais įrenginiais. Gegužės 18-22 d.d. banke vyks "Išmanioji savaitė“, kurios metu darbuotojai kiekvienam norinčiam padės atsisiųsti išmaniąją banko programėlę ir pamokys ja naudotis.
2015 m. gegužės 5 d.
"Nevertas laisvės tas, kuris jos negina“ - aksioma, puikiai žinoma ne tik praeityje gyvenusiems žmonėms, bet ir mūsų amžininkams. Visų pirma tiems, kurie savo rankomis kūrė 1990 m. kovo 11 d. atkurtą Lietuvos valstybę.
2015 m. gegužės 5 d.

Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) išplatino būsimo sezono įvairių amžiaus grupių ir divizionų pasaulio čempionato kalendorių, kuriame pateikti ir kandidatai, galintys organizuoti įvairius turnyrus. Elektrėnai - tarp kandidatų surengti pasaulio jaunių ir jaunimo ledo ritulio čempionatų II diviziono A grupės turnyrus.

2015 m. balandžio 13 d.

Trečiadienį vykusiame jau tikrai paskutiniame šios kadencijos tarybos posėdyje patvirtintos savivaldybės įstaigų finansinės ataskaitos, pakoreguotas tarybos veiklos reglamentas, priimti kiti sprendimai. Tarybos nariai neskubėjo greitai baigti paskutinius darbus ir skirstytis - posėdis užsitęsė kur kas ilgiau, nei buvo planuota, tad reikia manyti, kad "palaidų galų“ kitai tarybai nepaliko.

2015 m. kovo 24 d.

Šiltėjant pavasario orams Elektrėnų savivaldybėje, kaip ir visoje šalyje, prasidėjo sausos žolės deginimas.

2015 m. vasario 20 d.
2015 metus jau dabar galima vadinti pokyčių metais: įvestas euras, savivaldybės tarybos rinkimuose netrukus patys rinksime merą, didėja minimali mėnesinė alga bei nedarbo išmokos, ketinama keisti kai kurias Darbo kodekso nuostatas ir kt.
2015 m. vasario 13 d.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate per tris dienas pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčių išviliotų pinigų iš patiklių gyventojų.
2015 m. vasario 13 d.
Vasario 10 d. Elektrėnuose lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, Seimo narys Albinas Mikolaitis, žemės ūkio viceministras Albinas Ežerskis.
2015 m. vasario 13 d.
Trečiadienį vyko paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis - po mėnesio jau turėtume matyti atsinaujinusias mūsų politikų gretas. Nepaisant to, gyvenimas vyksta: pristatytas ir patvirtintas 2015-2017 m. strateginis veiklos planas, 2015 m. biudžetas, kiti svarbūs sprendimai.