Konkurso „Temidė“ II etapo nugalėtojais tapo Semeliškių gimnazijos moksleiviai

Balandžio 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) vyko jubiliejinis – 20-asis 8–12 klasių moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas.

Dėl pirmosios vietos konkurse kovojo 3 komandos: Semeliškių gimnazijos komanda „Patruliai“ (paruošė socialinė pedagogė Teresa Seržantovič ir mokytoja Nijolė Ustilienė), Vievio gimnazijos komanda „Vievinukai“ (vyr. socialinė pedagogė Aistė Apyvalienė) ir Kietaviškių pagrindinės mokyklos komanda „Teisėsaugos vaikai“ (socialinė pedagogė Justina Ivanauskaitė).
Moksleivių žinias ir pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė Elektrėnų savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aldutė Jaseliūnė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė jaunimo teisių apsaugai Neringa Pulauskienė, Elektrėnų PK Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Dainius Kochanskas, Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji tyrėja, atliekanti poskyrio viršininko funkcijas, Justina Višinskienė ir Kelių policijos poskyrio viršininkas Vladas Milius.
Konkursą sudarė komandų prisistatymas, protų mūšis ir komandų atsisveikinimas. Protų mūšio metu komandos sprendė testą, sudarytą iš 25 klausimų. Čia dalyviai galėjo parodyti savo žinias apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Baudžiamojo proceso kodeksus, Administracinių teisės pažeidimų kodeksą, Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymą, Kelių eismo taisykles, policiją.
Komandų prisistatymai bei atsisveikinimai buvo meniški, atitinkantys konkurso dvasią ir komandų pavadinimus. Jų metu gyvai skambėjo muzika, buvo rodomi vaizdo siužetai.
Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad pereinamąją konkurso taurę penktą kartą iš eilės keliauja į Semeliškių gimnaziją, kurios komanda „Patruliai“ užėmė I vietą. Kitame etape, kuris vyks Vilniuje balandžio 7 d., „Patruliai“ atstovaus Elektrėnų savivaldybei. Linkime jiems sėkmės ir pergalės.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal