Vestuviniai žiedai ir patarimai, kaip juos pasirinkti

Vestuvinis žiedas yra svarbus dviejų žmonių įsipareigojimo, atsidavimo ir įžado simbolis. Tai tarsi abipusis susitarimas tapti vienu, o ne dviem. Kadangi vestuviniai žiedai turi tokią didelę reikšmę, jie simbolizuoja amžiną meilę. Be to, šie žiedai dažniausiai jie mūvimi visą santuokinį gyvenimą, todėl tikrai naudinga žinoti, kaip pasirinkti šiuos ypatingus simbolius savo vestuvėms.

Koks yra jūsų stilius?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo judviejų stiliaus supratimo. Galbūt esate pratę labiau puoštis, o gal priešingai – pirmenybę skiriate paprastesniam ir kuklesniam įvaizdžiui?

Nesvarbu, ar tai būtų vestuvinis žiedas su deimantais, ar tiesiog elegantiškai atrodantis auksinis arba platininis žiedas, prieš pradėdami paieškas, pagalvokite apie tai, koks yra jūsų tikrasis stilius. Į šį klausimą atsakyti svarbu, nes savo pasirinktą vestuvinį žiedą mūvėsite visą likusį gyvenimą. Be to, geriausia, kad vestuvinių žiedų pirkime dalyvautumėte abu, tačiau tai tikrai nereiškia, jog jūsų žiedai privalo sutapti – mėgaukitės pačiu procesu, kuris jus dar labiau suartins.

Bent 3 mėn. iki vestuvių

Vestuvinių žiedų paieškoms reikėtų skirti bent 3 mėn. iki numatytos vestuvių datos. Vestuviniai žiedai yra tokie pat svarbūs, kaip ir vestuvinė suknelė ar jaunikio kostiumas. Kad išsirinktumėte  tuos vienintelius ir ypatingus vestuvinius žiedus, jums reikės laiko peržiūrėti šiuolaikinį vestuvinių žiedų asortimentą ir nustatyti savo biudžetą, kurį galite skirti jiems įsigyti. Jei nuspręstumėte vestuvinius žiedus gaminti pagal individualų užsakymą ir graviruoti, šis procesas gali užtrukti ilgiau.

Rinkitės skirtingus arba derančius žiedus

Ar jūsų ir jūsų antrosios pusės skonis paprastai skiriasi? Jei taip, nemanykite, kad tai yra trūkumas, kai kalbama apie vestuvinių žiedų pasirinkimą. Vestuviniai žiedai neprivalo būti vienodi. Neegzistuoja jokia taisyklė, reikalaujanti, kad nuotaika ir jaunikis turi mūvėti to paties stiliaus vestuvinius žiedus. Tačiau nusprendus, kokio stiliaus vestuvinius žiedus norėsite pasirinkti, visuomet naudinga pasitarti su juvelyru, kuris galėtų padėti jums išsirinkti judviejų savitą stilių atitinkančio dizaino vestuvinius žiedus.

Vestuvinių žiedų kaina

Tai daugeliui būsimų jaunavedžių šis aspektas yra vienas svarbiausių. Paprastai daugelis vadovaujasi viena taisykle, kad vestuviniams žiedams reikėtų skirti apie 3 % bendro vestuvių biudžeto. Tačiau tai nėra griežta taisyklė, kurios privalu paisyti. Šis procentas tiesiogiai priklauso ir nuo to, kokio dydžio vestuves planuojama organizuoti. Taigi, kiekvienas atvejis gali būti individualus ir skirtingas. Gerai apsvarstykite, kokių vestuvinių žiedų norėtumėte, kad būtų lengviau numatyti, kokio biudžeto jums prireiks. Nepamirškite, kad tokie priedai, kaip deimantai ar kiti brangakmeniai, gali reikšmingai padidinti žiedų kainą.

Judviejų gyvenimo būdas

Galvojant apie vestuvinius žiedus, visuomet reikėtų atsižvelgti ir į savo gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei daug sportuojate ar gyvenate aktyvų gyvenimą, būtų naudinga pasirinkti paprastesnio dizaino ir plonesnius žiedus, kurie nereikalauja didelės priežiūros ir netrukdo. Tuo tarpu, jei daug dirbate rankomis ir ketinate įsigyti vestuvinį žiedą su deimantais, jums teks žiedą reguliariai valyti, nes aplink deimantus kaupsis nešvarumai.

Žiedo dydžio nustatymas

Vestuvinį žiedą tikriausiai mūvėsite kiekvieną dieną. Todėl labai svarbu, kad žiedo dydis būtų jums tinkamas. Tam, kad tinkamai nustatytumėte jo dydį, turite atsižvelgti tiek į įprastas klimato sąlygas, tiek ir į kūno temperatūrą. Vestuvinį žiedą turėtumėte matuotis ramybės būsenoje ir esant normaliai kūno temperatūrai bei optimalioms oro sąlygoms. Kadangi pirštai nuo oro sąlygų ir kūno temperatūros gali patinti arba susitraukti, vestuvinių žiedų dydžio matavimui turite pasirinkti tinkamą laiką ir sąlygas.

Didelį originalių vestuvinių žiedų asortimentą rasite: Vestuviniaiziedai.lt<- Grįžti į atgal