ŠVIESTUVAI SU SAULĖS BATERIJA – TVARUS IR EKONOMIŠKAS SPRENDIMAS

Led šviestuvą su saulės baterija turėtų įsigyti kiekvienas, kuris nori ne tik ekonomiško šviesos šaltinio, bet ir išskirtinės dekoro detalės. Ar žinote, kokios yra šių šviestuvų rūšys ir kokiais privalumais jie pasižymi?

Led šviestuvų su saulės baterija rūšys

Led šviestuvai su saulės baterija paprastai yra skirstomi į pakabinamus arba vertikaliai tvirtinamus, pastatomus bei į įsmeigiamus šviestuvus su saulės baterija. Greičiausiai populiariausia led šviestuvų su saulės baterija rūšis yra įsmeigiami šviestuvai. Šie įvairaus dizaino, kompaktiški ir dailūs led šviestuvai subtiliai apšviečia norimas išskirti sodo, gėlyno, alpinariumo ir kt. vietas bei suteikia toms vietoms jaukumo tamsiu paros metu. Kita rūšis – tai pastatomi šviestuvai. Šios rūšies šviestuvai taip pat būna įvairaus dizaino, dydžių, spalvų ir t. t. Jie puikiai tinka kaip praktiškas dekoro elementas, puošiant lauko stalus, terasų ar balkonų grindis, taip pat kaip orientuotis tamsiu paros metu padedanti priemonė, statoma prie vartelių, prie įvažiavimo ribos, sklypų pakraščiuose ir pan. Dar viena rūšis – tai pakabinami arba vertikaliai tvirtinami šviestuvai. Šiuos šviestuvus paprasta pritvirtinti prie pastatų sienų ar kitoje jūsų norimoje vietoje. Toks šviestuvas ne tik apšvies, bet ir tarnaus, kaip stilinga eksterjero detalė. Pažymėtina, kad nepriklausomai nuo to, kokios rūšies led šviestuvus su saulės baterijomis nuspręstumėte pasirinkti, jų geram veikimui yra būtina viena sąlyga, t. y., dienos metu jiems niekas neturėtų užstoti saulės, kad saulės baterijos galėtų pasikrauti.

Led šviestuvų su saulės baterija privalumai

Led šviestuvai su saulės baterija yra tvarus ir tikrai ekonomiškas pasirinkimas kiekvienam, norinčiam subtiliai apšviesti tam tikras lauko zonas, tačiau tvarumas ir ekonomiškumas nėra vieninteliai šių šviestuvų privalumai. Šviestuvai su saulės baterija taip pat pasižymi tuo, kad juos itin paprasta ir lengva montuoti. Norint tokiu šviestuvu apšviesti erdves savo kieme, terasoje, sode ar pan., nereikės tiesti jokių elektros kabelių ar montuoti elektros lizdų, nes led šviestuvai su saulės baterija, panaudodami saulės šviesą, pilnai įsikrauna patys. Dar vienas privalumas yra tas, kad šių šviestuvų nereikia nei įjungti, nei išjungti: šviestuvas reaguoja į šviesos kiekio sumažėjimą ir įsijungia pats. Pažymėtina, kad per dieną šviestuvai sukaupia tiek energijos, kad gali nepertraukiamai šviesti nuo 5 val. iki 8 val. ar net daugiau.<- Grįžti į atgal