Technologijos

2023 m. kovo 16 d.
Šulinys daugeliui asocijuojasi su vasaromis pas močiutę kaime, gąsdinančiomis istorijomis apie jo gelmes ar kibirų nešiojimu, kurie buvo greitai pamirštami vos vasarai pasibaigus.
2022 m. gruodžio 19 d.

Vestuvinis žiedas yra svarbus dviejų žmonių įsipareigojimo, atsidavimo ir įžado simbolis. Tai tarsi abipusis susitarimas tapti vienu, o ne dviem. Kadangi vestuviniai žiedai turi tokią didelę reikšmę, jie simbolizuoja amžiną meilę. Be to, šie žiedai dažniausiai jie mūvimi visą santuokinį gyvenimą, todėl tikrai naudinga žinoti, kaip pasirinkti šiuos ypatingus simbolius savo vestuvėms.

2022 m. rugsėjo 29 d.
Norite mėgautis kokybiškais, kvapą gniaužiančiais žaidimais? Metas išbandyti Playstation 5, jeigu to dar nepadarėte. Su naujausiais valdikliais ir pilna žaidimų įranga galėsite pasinerti į virtualią erdvę ir patirti čia nepaprastų, nekasdieniškų įspūdžių. Tai bus puiki patirtis kompiuterinių žaidimų mėgėjams....
2022 m. rugsėjo 29 d.
Šiandien, išmaniųjų technologijų pasaulyje, neretai susiduriama su didele problema: itin mažu vaikų fiziniu aktyvumu. Atžalas sunku atitraukti ne tik nuo televizoriaus ar kompiuterio, bet ir nuo išmaniųjų telefonų ekranų. Na, o kaip žinia, fizinis vaiko aktyvumas yra be galo svarbus ir reikalingas....
2022 m. rugpjūčio 18 d.

Vairuodami galite susidurti su įvairiais automobilio gedimais ir daugeliu atveju bent jau “savo eiga” grįžti namo. Tačiau, pakanka pražiopsoti duobę asfalte arba netyčia pervažiuoti ant kelio besimėtančią vinį ir jūsų kelionė bus baigta.

...
2022 m. balandžio 26 d.

Lemputės visada suteikia namams jaukumo ir šiltumo, todėl jas dažniausiai pasikabiname ne tik esant kalėdiniam laikotarpiui. Tam, kad jaukią atmosferą sukurtumėte ne tik vidinėje, bet ir išorinėje namų dalyje, reikėtų pagalvoti apie lauko lemputes. Jomis galima papuošti ne tik patį namą, bet ir namo kiemą, terasą ar net padaryti lempučių kelią, kad vakare būtų lengviau orientuotis kieme.

...
2022 m. balandžio 26 d.

Led šviestuvą su saulės baterija turėtų įsigyti kiekvienas, kuris nori ne tik ekonomiško šviesos šaltinio, bet ir išskirtinės dekoro detalės. Ar žinote, kokios yra šių šviestuvų rūšys ir kokiais privalumais jie pasižymi?

...
2022 m. balandžio 22 d.

Jeigu neturite vietos kur laikyti padangų ir atsibosta kiekvieną sezoną vežti jas į autoservisą pakeitimui, galima tokia paslauga kaip padangų saugojimas. Padangos laikomos "BerivaAuto“ sandėliuose saugiai ir patikimai, Jums nereikės rūpintis dėl vietos ir laikymo bei vežiojimo pirmyn atgal kiekvieną pavasarį ir rudenį. Saugoti padangas autoserviso sandėliuose yra praktiška ir patogu. Skaitykite toliau ir sužinokite apie šią paslaugą....
2022 m. balandžio 22 d.

Reikalingos profesionalios dermatologijos procedūros? "Vivus Sanus“ klinika Panevėžyje pasirūpins visais Jūsų poreikiais ir užtikrins, kad oda būtų jaunatviška bei nepriekaištinga. Klinikoje veikia tiek odontologijos, tiek lazerinių procedūrų moderni įranga, atliekamos pačios įvairiausios gydymo procedūros pagal poreikį. Daugiau apie visa tai sužinosite šiame trumpame straipsnyje.

...
2022 m. balandžio 22 d.

Jeigu ratlankiai kiek susidėvėjo ir prarado savo pirminę formą, nebūtina jų iš karto keisti naujais. Tokiu atveju reikalingas ratlankių lyginimas, kurio pilnai užteks norint vėl mėgautis gražia ratlankių išvaizda bei tinkamu jų funkcionavimu. "BerivaAuto“ specialistai pasirūpins išlyginti ir sutaisyti sugedusius ratlankius, o taip pat suteiks naujų ratlankių pasirinkimą geromis kainomis.

...
2022 m. balandžio 2 d.

Visi, kurie kada nors bandė siuvinėti karoliukais teigia, kad tai magiškas užsiėmimas, nes siuvinėdamas lengvai prarandi laiko nuovoką, o tavo rankose "gimstantis“ kūrinys taip tave įtraukia, kad net negali patikėti, kad iki jo užbaigimo liko vos vienas karoliukas.

...
2022 m. balandžio 2 d.

Ne paslaptis, jog krepšinis yra pati populiariausia sporto šaka Lietuvoje. Jei ir jūs nesate išimtis bei mėgstate žaisti šį žaidimą laisvu laiku, kodėl gi neįsirengus krepšinio aikštelės, kuri būtų visuomet prieinama bei visai šalia jūsų? Žinoma, tam reikalinga turėti pakankamai laisvo ploto savo namų kieme, tačiau jei tai ne problema, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip įrengti krepšinio aikštelę šalia namų.

...
2022 m. kovo 6 d.

Lempos, lemputės, pakabinami šviestuvai

Nors apie apšvietimą ir jo svarbą namų interjere kalbama vis dažniau ir dažniau, tačiau dar nemaža dalis žmonių, įsirenginėdami savo namus, neskiria jam tiek daug dėmesio, kiek reikėtų. Tai - išties didelė klaida, kadangi netinkamai pasirinktas apšvietimas, gali sukurti visai kitokią, nemalonią atmosferą kambaryje bei net perduoti tam tikrą blogą nuotaiką.
2021 m. lapkričio 7 d.

Rudens sezoną jau labai greitai keis žiema, šildymo sezonas po truputį įsibėgėja, o rekordiškai kylančios sąskaitos skatina gyventojus ieškoti vis naujų būdų sutaupyti. Bet kuriuo atveju, taupymas reikalauja gerų ir užtikrintų sprendimų. Siekiant taupyti šilumą ir turėti mažesnes sąskaitas, reikia ypatingai atkreipti dėmesį į būsto langus. Kodėl?

2020 m. vasario 12 d.

Internetinis pasaulis daugeliui žmonių atrodo labai sudėtingas. Natūralu, kad dažniausiai stengiamasi apsiriboti naršymo galimybėmis, o visus kitus sudėtingus darbus palikti tiems, kurie geriausiai juos išmano. Tokiu atveju galima sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir jaustis ramiu, kad galiausiai viskas bus atlikta geriausiai. Taip, kaip labiausiai patinka Google robotams ir tuo pačiu taip, kaip labiausiai patinka žmonėms, kurie naršo.