Kas svarbu renkantis plisuotas žaliuzes? 3 aspektai

Nesvarbu, norite atnaujinti esamą ar įrengti naują būstą, kiekviena namų detalė turi būti apgalvota. Šiai dienai viena iš populiarėjančių langų uždangų pasirinkimų – plisuotos žaliuzės. Šios tinka bet kokios formos langams ir galima rinktis iš plataus fiksavimo pasirinkimo. Be to, jų priežiūra paprasta, todėl nenuostabu, kad vis daugiau žmonių renkasi šį langų uždengimo būdą. Tad jeigu nusprendėte rinktis šį langų uždengimo būdą, žemiau pateikiame aspektus, į kuriuos svarbu atsižvelgti prieš įsigyjant gaminius.

1. Audinių kokybė

 

Nepriklausomai nuo to, domina plisuotos žaliuzės internetu ar jų dairysitės fiziniuose salonuose, svarbu įvertinti audinių kokybę. Jeigu ieškote uždangos fiziniuose salonuose, konsultantai vietoje gali patarti ir parodyti audinių pavyzdžius. Visgi, norintiems patogiai užsisakyti internetu, verta pasidomėti, galbūt suteikiama galimybė užsisakyti audinių pavyzdžius į namus.

 

Patikimi salonai ne tik suteikia nuotolines konsultacijas, bet ir saugiai pristato nemokamus audinių pavyzdžius. Šiuo atveju klientai gali įvertinti audinių kokybę net neišėję iš namų. Taip pat galima palyginti skirtingų spalvų audinius ir iš jų išsirinkti labiausiai tinkanti prie vyraujančio interjero.

 

2. Valdymo būdai

 

Plisuotų žaliuzių valdymo galimybės – itin plačios. Šias galima valdyti tiek iš apačios į viršų, tiek iš viršaus į apačią. Be to, žaliuzes galima palikti ir ties lango viduriu, ir lango apačioje ar viršuje. Plačios žaliuzių fiksavimo galimybės leis patogiai valdyti šviesos srautą ir apsaugos nuo praeivių žvilgsnių. Priklausomai nuo modelio, šiuos uždengimus galima valdyti:

 

●        rankiniu būdų;

●        automatiniu būdu.

 

Įprastai plisuotų audinių uždangos valdomos rankenėle, šią stumdant į apačią ir viršų. Tačiau kaip ir roletai ar įprastos horizontalios žaliuzės, gofruotos uždangos gali būti valdomos virvele. Siekiant maksimalaus komforto, šias uždangas galima ir automatizuoti. Tad atsižvelkite į asmeninius poreikius ir nuspręskite, kuris valdymo būdas yra priimtiniausias. Tvirtai apsisprendę, galėsite ieškoti salono, kuris suteiks visas galimybes išpildyti individualius lūkesčius.

 

3. Uždangų spalvos ir raštai

 

Prieš įsigydami žaliuzes, nuspręskite, ar norite, kad šios taptų išskirtiniu erdvės akcentų, ar harmoningai įsilietų į interjerą. Nuo to priklausys gofruotų žaliuzių spalvų ir raštų pasirinkimas. Atsižvelkite į patalpoje esančius baldus, dekoro elementus ir kitas detales ir nuspręskite ar reikalingas dar vienas akcentas ir ar šiuo galėtų tapti langų uždengimai.

 

Atsižvelgę į aukščiau pateiktas įžvalgas, galėsite džiaugtis plisuotų žaliuzių stilingu dizainu ir funkcionalumu. Žinoma, norint mėgautis maksimaliu komfortu, svarbu žaliuzes reguliariai prižiūrėti. Priklausomai nuo dulkių kaupimosi, periodiškai nuvalykite audinius sausa šluoste. Tokiu būdu galėsite būti ramūs, kad žaliuzės ilgą laiką išlaikys savo prekinę išvaizdą ir kokybiškai atliks savo funkciją.<- Grįžti į atgal