KAROLIUKŲ RINKINYS SIUVINĖJIMUI – PRAKTIŠKAS PASIRINKIMAS

Visi, kurie kada nors bandė siuvinėti karoliukais teigia, kad tai magiškas užsiėmimas, nes siuvinėdamas lengvai prarandi laiko nuovoką, o tavo rankose „gimstantis“ kūrinys taip tave įtraukia, kad net negali patikėti, kad iki jo užbaigimo liko vos vienas karoliukas.

Gausi karoliukų įvairovė

Norintiems siuvinėti karoliukais, vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo jie susiduria, yra karoliukų pasirinkimas. Siuvinėjimui skirti karoliukai, atsižvelgiant į jų formą, dydį, gamybos medžiagą ir kitus kriterijus, yra skirstomi į daugybę skirtingų tipų. Siuvinėjimo karoliukais entuziastai žino, kad patys populiariausi siuvinėjimui naudojami karoliukai yra „sėklų“ tipo. Šie karoliukai gali būti įvairių dydžių: nuo itin mažų iki didesnių. „Sėklų“ tipo karoliukai taip pat gali būti ir įvairių formų, t. y., apvalios, cilindrinės, lašo ir t. t. Įgudęs meistras pakankamai lengvai išsirenka karoliukus naujam savo kūriniui, tačiau pradedančiajam meistrui praktiškiausia yra rinktis karoliukų rinkinį. Karoliukų rinkinys visada yra sudaromas iš tarpusavyje pagal formą, dydį ir spalvinę gamą derančių karoliukų ir kitų priemonių, todėl labai greitai išsirinksite tai, ko iš tikrųjų ieškote.

Į ką atsižvelgti, renkantis karoliukus siuvinėjimui?

Renkantis karoliukus siuvinėjimui, derėtų atsižvelgti į keletą paprastų kriterijų. Pirmiausia – tai karoliukų kokybė. Jeigu norite, kad jūsų įdėtas darbas nenueitų veltui ir karoliukais išsiuvinėtas ornamentas ar piešinys atrodytų iš tiesų gerai, rinkitės kokybiškus karoliukus. Dauguma žmonių mano, kad siuvinėjimui skirti karoliukai yra visi vienodi, todėl rinkdamiesi šį elementą dažniausiai renkasi, atsižvelgdami į žemiausią kainą. Žinoma, toks pasirinkimas taip pat yra galimas, tačiau jis netiks tiems, kurie nori kokybiškų ir patvarių karoliukų. Antrasis kriterijus – karoliukų dydis ir forma. Siuvinėdami karoliukais turėtumėte išlaikyti piešinio vientisumą, todėl rinkitės karoliukus, kurių dydis ir forma dera tarpusavyje. Trečiasis kriterijus – ta spalva. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinktų karoliukų spalva dera tarpusavyje, priešingu atveju rezultatas jūsų nedžiugins ir rėš akį. Ir, kaip jau buvo minėta, jeigu patiems susikomplektuoti reikiamą darbui karoliukų rinkinį yra sunku, visada galite rinktis jau sukomplektuotus ir paruoštus karoliukų rinkinius.<- Grįžti į atgal