Dermatologijos procedūros Vivus Sanus klinikoje Panevėžyje


Reikalingos profesionalios dermatologijos procedūros? „Vivus Sanus“ klinika Panevėžyje pasirūpins visais Jūsų poreikiais ir užtikrins, kad oda būtų jaunatviška bei nepriekaištinga. Klinikoje veikia tiek odontologijos, tiek lazerinių procedūrų moderni įranga, atliekamos pačios įvairiausios gydymo procedūros pagal poreikį. Daugiau apie visa tai sužinosite šiame trumpame straipsnyje.

Odos grožio procedūros


Kiekviena moteris norėtų mėgautis gražia, lygia ir skaisčia veido oda. Laikui bėgant, odoje randasi daug visokių žymių, randų, nelygumų. Tai spuogai, apgamai, aknė, grožio nepridedantys randai ar strazdanos. Neatspari oda ir natūraliems senėjimo procesams, todėl laikui bėgant jos jaunatviškumas vis labiau senka, oda raukšlėjasi ir palaipsniui netenka savo spindesio.


Gera žinia yra ta, jog visus neigiamus odos kitimo veiksnius galima įveikti, ar bent iš dalies pristabdyti. Tam tikslui įgyvendinti klinikoje ir yra taikomos atitinkamos procedūros, kurių pobūdis labai skiriasi. Pasikonsultuokite su specialistais, kurie padės išsirinkti pagal Jūsų odos tipą tinkamiausias grožio procedūras bei suteiks visą reikiamą informaciją apie tų procedūrų eigą, apie galimus šalutinius veiksnius ir kita.


Moderni lazerinė įranga


Aukštą dermatologinių procedūrų kokybę užtikrina ne tik gydytojų profesionalumas, bet ir inovatyviausia klinikoje taikoma lazerinė įranga. Visai neseniai pradėjo veikti modernūs „Quanta System Italia“ lazeriai bei kiti lazeriniai įrenginiai, leidžiantys atlikti odos gydymo ir estetines procedūras itin greitai, efektyviai ir tiksliai, su žymiai mažesniais rizikos veiksniais.


Procedūrų metu galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis patiriamu komfortu. Į klausimą, ar lazerinių įrenginių taikymas odai nesukelia skausmo, galima atsakyti, kad, su retomis išimtimis, beveik ne. Daug kas priklauso nuo atliekamos procedūros sudėtingumo ir paciento odos sveikatos būklės bei jautrumo. Dažniausiai procedūros praeina be žymesnio skausmo ar diskomforto.


Jeigu nerimaujate, ar norėtumėte sužinoti daugiau apie procedūrų eigą ir galimus šalutinius veiksnius – pasikonsultuokite su specialistais. Išankstinių konsultacijų metu sužinosite viską, į ką svarbu atsižvelgti pagal Jūsų individualią situaciją.


Aukštos kokybės dermatologinės grožio procedūros, efektyvus odos gydymas, viskas, ko reikia gražiai ir sveikai odai modernioje Panevėžyje įsikūrusioje klinikoje! Apsilankykite pas profesionalius grožio specialistus ir jie pasirūpins gražia bei sveika Jūsų oda.<- Grįžti į atgal