Pinigai, mokesčiai

2015 m. lapkričio 26 d.
Trečdaliu pigesnį pasiūlymą pateikusius dalyvius pašalino, nors Aplinkos ministerija teisės aktų reikalavimus aiškina priešingai.
2015 m. lapkričio 18 d.
Europos Komisija užbaigė 16 biudžeto projektų (BPP), kuriuos euro zonos valstybės narės pateikė iki spalio 15 d., vertinimą. Kipras ir Graikija BPP nepateikė, nes jos vykdo ekonominio koregavimo programas.
2015 m. lapkričio 9 d.
Per pirmus 9 šių metų mėnesius iš užsienio gyventojai per Lietuvos paštą gavo per 6,6 mln. siuntų. Daugiau nei pusė šių siuntų į Lietuvą atkeliavo ne iš Europos Sąjungos (ES) šalių. Lietuvos paštas ir Muitinės departamentas primena, kad iš trečiųjų šalių gaunamos siuntos gali būti apmokestinamos importo mokesčiais.
2015 m. lapkričio 9 d.
Marijampolės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - AVMI) patikrinimo metu nustatė įmonę, kuri neapskaitė beveik 65 tūkst. eurų pajamų ir į biudžetą nesumokėjo priklausančių mokesčių.
2015 m. lapkričio 9 d.
Viešojoje erdvėje ne kartą diskutuota apie susitarimus tarp užsakovų ir kai kurių turto vertintojų bei nepagrįstai dideles arba mažas įvertinto turto vertes.
2015 m. spalio 13 d.
Kauno apskrities viešoji biblioteka, įgyvendindama tarptautinį projektą "LinkINjob“, pradėjo aktyviai organizuoti veiklas.
2015 m. spalio 12 d.
Dėl smarkiai pašokusių elektros energijos kainų Nord Pool Spot biržoje savo gamybos apimtis gerokai padidino ir Elektrėnų komplekse veikiantis kombinuoto ciklo blokas.
2015 m. spalio 5 d.
Prieš kelerius metus vilniečiams buvo pasiūlyta pasirinkti vieną iš dviejų apsirūpinimo karštu vandeniu būdų. Pirmasis iš jų - už karštą vandenį mokėti dviem bendrovėms: "Vilniaus vandenys“ ir "Vilniaus energija“ (vandens tiekimo tarpininkei).
2015 m. spalio 1 d.
Namuose dirbantys specialistai kasdien susiduria su pagundomis, trukdančiomis susikoncentruoti ir dirbti. Tačiau specialistai teigia, kad įveikus visus trikdžius namuose galima padaryti daugiau darbų nei plušant biure.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Kauno AVMI) primena, kad įmonės iki kiekvieno mokestinio laikotarpio ketvirčio pabaigos privalo sumokėti avansinį pelno mokestį, o už paskutinį mokestinio laikotarpio ketvirtį - ne vėliau kaip iki šio ketvirčio paskutinio mėnesio 25 dienos.
2015 m. rugsėjo 21 d.
"Dabarties seneliai - svarbiausi ateities vartotojai“, sako banko "Credit Suisse“ investicijų ekspertas Amlan Roy. Pasak į konferenciją "VILNIUS INVEST 2015“ atvykstančio Amlan Roy, - ilgalaikės demografinės tendencijos yra svarbiausias faktorius norintiems sėkmingai investuoti.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Ar žinote, kas yra jūsų kredito istorija? Jei žinote, esate finansiškai išprusęs labiau negu 95 proc. Lietuvos gyventojų. Turbūt svarbiausias kredito istorijos požymis - jos neįmanoma ištrinti.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Bankrutuojančių įmonių ar asmenų turtą bankroto administratoriai nuo šiol parduoda tik modernizuotoje elektroninių varžytinių sistemoje.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Vilniaus AVMI) informuoja, kad nuolat atlieka gyventojų, vykdančių individualią veiklą, stebėseną, siekiant užtikrinti, kad jie laiku deklaruotų ir mokėtų mokesčius.
2015 m. rugsėjo 7 d.
Viena iš didžiausių alaus gamintojų Lietuvoje "Kalnapilio-Tauro grupė” žengia į Skandinavijos rinką. Pirmąjį šių metų pusmetį grynąjį pelną padidinusi 53 proc., iki 926 tūkst. eurų ir 2 mln. eurų investavusi į įrangos atnaujinimą, alaus darykla produkciją ketina eksportuoti į Švediją.