Tavo karjera: ateik ir iš didžiausių regiono darbdavių išsirink savąjį

Lapkričio 29 d. Elektrėnų profesinio mokymo centras atveria duris visiems, kas svarsto apie pokyčius karjeroje ar vis dar ieško savęs. Karjeros diena suteiks galimybę pabendrauti su didžiausiais regiono darbdaviais bei sužinoti, nuo ko pradėti norint sukurti sėkmingą verslą.

„Mes Elektrėnų profesinio mokymo centre labiausiai džiaugiamės, kai mūsų mokiniai mokymą baigia sėkmingai įsidarbindami. Todėl Karjeros dienoje subūrėme regiono darbdavius, su kuriais galima bus betarpiškai, jaukiai pabendrauti, užduoti rūpimus klausimus. Kviečiame dalyvauti ne tik tuos, kurie ieško darbo, bet ir tuos, kurie ieško praktikos galimybių, o gal nori pakeisti savo turimą darbą. Svarbiausia - būkite drąsūs savo pasirinkimuose!“, - sako Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė Lina Triponienė.

Karjeros diena – atvira visiems, ir joje kviečiame dalyvauti visus norinčius, ne tik Elektrėnų profesinio mokymo centro mokinius. Tad jeigu jums vis kirba mintis apie pokyčius profesiniame gyvenime, persikvalifikavimą, o galbūt norite užsiimti kažkokia sava veikla – sužinosite, kokią pagalbą ir galimybes jums gali suteikti Užimtumo tarnyba, Elektrėnų profesinio mokymo centras ir Valstybinė mokesčių inspekcija.

Karjeros dienoje taip pat vyks diskusija: apie verslo sėkmės receptą, savęs atradimą renginyje diskutuos Elektrėnuose gerai žinomi profesionalai: „KinFit“ įkūrėjas, kineziterapeutas ir treneris Aurimas Barkauskas, grožio salono įkūrėja, Elektrėnų profesinio mokymo centro kosmetiko programos dėstytoja Eglė Burdulienė. Prasmingą veiklą, kuria užsiimti gali policijos rėmėjai, pristatys Elektrėnų Policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Danguolė Barišauskienė, o apie galimybes verslui startuoti ar savo idėjoms realizuoti papasakos Kaišiadorių verslo ir turizmo informacijos centro direktorė Giedrė Streikauskaitė

Ir galiausiai – centre vyks karjeros mugė, kurioje galėsite pabendrauti su „Grigeo“, slaugos namų „Gemma“, „Žilinskis ir Ko“, „Lomista Foods“, „Malsenos“ ir „Finėjo“ atstovais – pastarieji netgi atvyks su specialiu vilkiku, kurį bus labai įdomu apžiūrėti! Savo stendus taip pat turės Lietuvos policija, Užimtumo tarnyba, Valstybinė mokesčių inspekcija ir Elektrėnų profesinio mokymo centras.

Taigi, susitikime lapkričio 29 d., Elektrėnų profesinio mokymo centre, Rungos g. 18, registracija nuo 9.30! Renginio naujienas sekite Elektrėnų profesinio mokymo centro Fb paskyroje facebook.com/EPMC.LT.

EPMC informacija<- Grįžti į atgal