Lietuvos diskgolfo žiemos čempionatu prasidėjo naujasis diskgolfo sezonas

Paskutinį vasario savaitgalį Jonavos rajone buvo surengtas 9-asis Lietuvos diskgolfo žiemos čempionatas. Jis vyko net dviejuose Jonavos rajono parkuose – Pušyne ir Survilų sodybos parke. Šiuo turnyru oficialiai buvo pradėtas 2023 m. diskgolfo sezonas.

Iš viso čempionate dalyvavo beveik 150 žaidėjų, ir tai buvo didžiausias Lietuvos diskgolfo turnyras istorijoje. Tarp dalyvių buvo ne tik lietuvaičiai iš įvairių Lietuvos miestų, tačiau ir latviai bei estai.

Dvi dienas trukusių varžybų metu dalyviai turėjo įveikti 3 ratus (iš viso 54 krepšius).

Šiame čempionate Elektrėnų klubo garbę gynė Mykolas Krasnickas, Arūnas Cikanavičius ir Jurgita Pašvenskaitė. Mykolas varžėsi pajėgiausioje MPO (atviroje) grupėje, Arūnas – vyrų virš 40 m. amžiaus grupėje, o Jurgita – vyresnių nei 40 m. moterų grupėje.

Po atkaklios kovos J. Pašvenskaitė trečius metus iš eilės apgynė čempionės titulą, nugalėjusi D. Kriaučiūnienę iš Panevėžio bei Elvyrą Strelkauskienę iš Pušyno seniūnijos. Džiaugiamės Jurgitos laimėjimu ir linkime visiems Elektrėnų diskgolfo klubo nariams sėkmingo sezono.

Kitos svarbios varžybos vyks jau kovo pabaigoje Vilniuje, Pūčkorių parke, kur įvyks pirmasis diskgolfo taurės sezono etapas.

Elektrėnų diskgolfo klubo informacija<- Grįžti į atgal