Elektrėnuose vyko savivaldybės vietos bendruomenių lyderių civilinės saugos mokymai

2023 m. rugsėjo 7 d. Lietuvos Respublikos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistai kartu su Elektrėnų savivaldybės administracija surengė civilinės saugos mokymus savivaldybės bendruomenių lyderiams, kurie buvo supažindinti su išvykimo krepšiu, informacija apie pasirengimą ekstremaliesiems įvykiams ir ekstremaliosioms situacijoms bei jų prevenciją, poveikį ir padarinių likvidavimą.

Su bendruomenių atstovais kalbėta apie gyventojų pasirengimą įvairaus pobūdžio nelaimėms, kur reikėtų slėptis ar susirinkti, jeigu to prireiktų.  Lyderiai buvo raginami visą informaciją perduoti savo bendruomenių nariams bei artimiesiems, kad šie irgi žinotų, kaip elgtis nelaimės atveju ir būtų tam pasiruošę.   

Mokymų organizatoriai primena, kad kiekvienas iš mūsų turi pasirūpinti savimi ir artimaisiais bent 72 valandas, kol atvyks pagalba. Reguliariai atnaujindami civilinės saugos žinias, sužinosite, kaip išgyventi ne tik 72 valandas, bet ir ilgiau, o tai gali išgelbėti jūsų ir jūsų artimųjų gyvybes. Daugiau informacijos rasite Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainėje – www.lt72.lt<- Grįžti į atgal