„Semeliškių“ komanda dalyvauja Sostinės krepšinio lygoje

Balandžio 20-ąją prie Vilniuje vykstančios Sostinės krepšinio lygos  (SKL) Pavasario taurės prisijungė ir naujai susibūrusi „Semeliškių“ komanda. Pakalbinau kilusios idėjos suburti komandą ir įsitraukti į SKL lygą iniciatorių Gabrielių Bielskį.

Sostinės krepšinio lygos Pavasario (Spring D) taurė. Kodėl „Pavasario“?

Pavasario (Spring D) taurė vyksta tik pavasarį, po to bus Vasaros taurė, o po Vasaros – tradicinė, ilgojo sezono taurė.

Ar šioje lygoje dalyvauja visi norintieji?

Taip, tik reikia suburti komandą ir sumokėti startinį mokestį. Pavasario lygoje reikėjo sumokėti 550 eurų.

Kam kilo idėja suburti Semeliškių komandą ir kiek joje narių?

Idėja kilo man kartu su broliu Rapolu. Aš seniai svajojau suburti „Semeliškių“ komandą, kad galėtume atstovauti Semeliškėms, – arba Elektrėnų krepšinio lygoje, arba Vilniaus. Ši lyga mums, debiutuojantiems,  labiausiai tiko, nes ji vyksta tik tris mėnesius. Norėjome įsijungti, sužinoti, kaip viskas vyksta, kitaip tariant, apšilti ir pasižvalgyti. Mūsų komandoje trylika žaidėjų, bet ne visi vienu metu gali dalyvauti, nes dauguma dirba, kiti mokosi.

O komandoje – tik semeliškiečiai?

Ne, komanda mišri – semeliškiečiai, beižioniečiai, keletas elektrėniečių, yra ir iš Vilniaus, bet visi susibūrėme po Semeliškių vėliava.

Kas parūpino jums vienodą aprangą?

Vienodas aprangas mums paskolino Semeliškių sporto renginių organizatorius Juozas Gudeliūnas.

Kas buvo pirmasis jūsų priešininkas aikštelėje?

„Kuršėnų“ komanda, pralaimėjome tik 2 taškais rezultatu 68:70. Tai pirmosios rungtynės, todėl  rezultatu esame patenkinti. Geriausiai žaidė Danielius Baslyk (17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 30 efektingumo balų), antras pagal rezultatyvumą –Tomas Brazinskas  (21 taškas ir 22 efektingumo balai).

O kas jus treniruoja?

Trenerio neturime, tiesiog stengiamės, kad žaidėjams pagelbėtų tie, kurie kažkuriuo metu nežaidžia arba turi traumą, ir gerai išmano krepšinį, pavyzdžiui, Renatas Ašmena iš Beižionių arba komandos vadovas Rapolas Bielskis. Mano užduotis – surinkti komandą, o Rapolas, kaip treneris, atsakingas už tai, kas vyksta aikštelėje.

Kada vyks artimiausios rungtynės?

Vyks trečiadienį, 26 dieną. Tikiuosi, mūsų bus daugiau, tad antrosiose rungtynėse bandysime laimėti, nėra ko laukti, reikia treniruotis ir žaisti.

O kur treniruojatės?

Kol kas Vilniuje buvome išsinuomoję vieną salę, išsidalinome aprangas, pasikalbėjome, pasitreniravome, susidėliojome kelis derinius. Vilniuje nėra sudėtinga susirasti salę treniruotėms.

O kiek iš viso komandų lygoje?

Šiemet komandų labai daug, pieš tai buvo VKL (Vilniaus krepšinio lyga), bet dabar dominuoja SKL (Sostinės krepšinio lyga), nes Vilniaus tarsi nebeliko.

Kur rasti informacijos apie šią lygą ir jūsų komandos veiklą?

Visi, kas domisi šia krepšinio lyga, gali sekti informaciją interneto puslapyje https://www.sostineskl.lt/, feisbuko paskyroje Sostinės krepšinio lyga-SKL, o apie Semeliškių komandą galima sužinoti puslapyje BC Semeliškės – https://www.facebook.com/BCSemeliskes.

Gal norėtum kažkam padėkoti?

Žinoma, labai dėkoju komandai, kad susibūrėme, ypač Juozui Gudeliūnui, sirgaliams dėkoju už palaikymą, Beatričei Ustilaitei – už nuotraukas.

Dėkoju už pokalbį ir linkiu „Semeliškių“ komandai kuo daugiau pergalių!

Kalbino Silvija BIELSKIENĖ

 

 

 <- Grįžti į atgal