Vilniaus kelių policija tikrins vairuotojų blaivumą

Šį savaitgalį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus apskrities rajone tikrins vairuotojų blaivumą, ar nevairuoja apsvaigę nuo narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Praėjusią savaitę pareigūnai išaiškino 38 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai, vien praėjusį penktadienį-sekmadienį policija pričiupo 17 neblaivių vairuotojų.
Policija prašo vairuotojų būti atsakingais - eismo sąlygos sudėtingos: slidūs keliai, blogas matomumas, o valomi ir barstomi keliai sningant vėl pasidengia sniegu ir darosi slidūs. Pasikeitus eismo sąlygoms vairuotojas turi tinkamai įvertinti savo vairavimo įgūdžius, pasirinkti saugų vairavimo greitį, vairuoti atidžiai ir atsakingai - vengti staigių manevrų gatvėse, ypač sankryžose, kelio vingiuose, nuokalnėse, sulėtinti važiavimo greitį ties pėsčiųjų perėjomis, atsargiau išvažiuoti iš kiemų į pagrindines gatves, taip pat laikytis ir saugaus atstumo - neatsitrenkti į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma. Pėsčiųjų eismo dalyvių prašoma gerbti sudėtingesnėmis eismo sąlygomis važiuojančius vairuotojus.

Vilniaus apskr. VPK informacija<- Grįžti į atgal