Praėjusią savaitę pareigūnams įkliuvo 35 neblaivūs vairuotojai ir 172 Kelių eismo taisyklių nesilaikę pėstieji

Kovo 16 - 22 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai išaiškino 35 atvejus, kai automobilius vairavo neblaivūs vairuotojai.

Vien penktadienį - sekmadienį policijai įkliuvo 20 neblaivių vairuotojų. Per praėjusią savaitę 6 vairuotojai sukėlė eismo įvykius, kurių metu sugadintos transporto priemonės.
Praėjusią savaitę Kelių policijos valdybos pareigūnai taip pat kontroliavo, kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Nepaisant nuolatinių pranešimų apie kontrolės priemones, pėstieji vis dar ignoruoja Kelių eismo taisyklėse nustatytas jiems pareigas. Praėjusią savaitę Kelių policijos valdybos pareigūnams įkliuvo 172 Kelių eismo taisyklių nesilaikę pėstieji.
Pareigūnai primena vairuotojams apie atsakomybę už vairavimą esant neblaiviems ar apsvaigus nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir prašo pėsčiųjų eismo dalyvių laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, paisyti šviesoforų signalų, gatvės perėjimui pasirinkti pėsčiųjų perėjas, prieš žengiant į važiuojamąją kelio dalį įsitikinti, kad tai saugu.
Šią savaitę sostinės Kelių patrulių rinktinės pareigūnai tęs pėsčiųjų kontrolės priemones.

Vilniaus apskr. VPK informacija<- Grįžti į atgal