Per praėjusį savaitgalį Lietuvos keliuose įvyko 37 eismo įvykiai, kurių metu žuvo 6 žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 22-24 dienomis, Lietuvos keliuose įvyko 37 eismo įvykiai, kurių metu žuvo 6 žmonės,  48 žmonės buvo sužeisti. Eismo įvykių metu nukentėjo 3 nepilnamečiai, penkių eismo įvykių dalyviai buvo neblaivūs.

Rugpjūčio 22 d. apie 7 val. 30 min. Trakų r., kelio Vilnius-Varėna-Gardinas 20-ame km, sunkiasvoris krovininis automobilis „Scania“, kurį vairavo  56 metų vyras, susidūrė su į priešpriešinę eismo juostą išvažiavusiu automobiliu „Audi 80“, kurį vairavo 28  metų vyras. Po smūgio į „Scania“  lengvasis automobilis „Audi 80“  trenkėsi į taip pat priešinga kryptimi važiavusį  krovininį automobilį „Mercedes Benz 814“, kurį vairavo 28 metų vairuotojas. Eismo įvykio metu automobilio „Audi 80“ vairuotojas žuvo.
Skaudus eismo įvykis, nusinešęs penkių žmonių gyvybes, įvyko šeštadienio dieną. Apie 14 val. 30 min. Kauno rajone, kelyje Kazlų Rūda-Pažėrai, automobilis „Rover 416“, pirminiais duomenimis, vairuojamas 26 metų vyro, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį. Eismo įvykio metu žuvo automobilio vairuotojas bei kartu važiavę 24, 36, 42 metų keleiviai. Penkiasdešimtmečio keleivio gyvybė buvo gelbėjama medikų, tačiau ligoninėje vyras mirė.
Penktadienį, 4 val. ryto, automagistralėje Klaipėda- Vilnius, 106 kilometre, 31 metų panevėžiečio vairuojamas automobilis „Renault Laguna“ susidūrė su briedžiu, įbėgusiu į važiuojamąją kelio dalį. Po susidūrimo automobilis įvažiavo į skiriamąją kelio juostą ir, atsitrenkęs į apsauginius atitvarus, sustojo. Į Raseinių ligoninę dėl smegenų sutrenkimo pristatytas automobilio vairuotojas, o 25 metų keleivis komoje dėl kraujo išsiliejimo į smegenis išvežtas į Kauno klinikas. Per eismo įvykį automobilis sugadintas nepataisomai, briedis nugaišo.
Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 23 val., Vilniuje, netoli Kojalavičiaus g. viaduko, įtariama, neblaivus 35 metų vilnietis nesuvaldė vairuojamo automobilio „Hyundai Santa Fe“, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Įvykio metu buvo sužeistas automobilį vairavęs vyras ir nepilnametė automobilio keleivė. Septyniolikmetei buvo nustatyti daugybiniai kūno sumušimai.
Sekmadienio vidurdienį,  Klaipėdos rajone, kelyje Klaipėda-Trušeliai-Kretinga, 47 metų klaipėdietis, vairuodamas automobilį „VW Passat“,  sankryžoje lenkė į kairę sukantį traktorių su puspriekabe, kurį vairavo 65 metų kretingiškis, ir su juo susidūrė. Po susidūrimo lengvasis automobilis apsivertė.  Eismo įvykio metu susižalojo lengvojo automobilio vairuotojas ir dvi kartu važiavusios keleivės - 49 ir 67 metų moterys. Nukentėjusieji iš eismo įvykio vietos buvo išvežti į ligoninę, 49 metų moteris gydoma reanimacijoje.
Penktadienio vakare, Palangoje, automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo neblaivus 40-metis kauno rajono gyventojas, nepraleido pagrindine Vytauto gatve važiavusio autobuso „Renault Master“, vairuojamo 64 metų palangiškio, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo autobuso keleivė, 71 metų Tauragės gyventoja. Visiškai girtas „Opel Astra“ vairuotojas sulaikytas ir konvojuotas į Kretingos r. PK areštinę.
Šią savaitę, rugpjūčio 25-31 dienomis, policijos pareigūnai visoje šalyje vykdys privalomų saugos priemonių naudojimo kontrolės prevencinę priemonę, o nuo šios dienos iki rugsėjo 14 d.  - atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolę.

Lietuvos kelių policijos informacija<- Grįžti į atgal