Lietuvos kelių policijos tarnyba rengia reidus visoje šalyje

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai tęsia vairuotojų neblaivumo patikrinimus pirmadienio rytais vykstant į darbą - pasirodo, klaipėdiečiai taurelės nevengia.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai spalio 13 d. ryte, surengė specialų reidą Klaipėdos mieste, tikrindami, kaip pirmadienį į darbus vyksta uostamiesčio vairuotojai. 
Vien tik rytinis patikrinimas nustebino - pasirodo, lengvai apsvaigę vairuotojai nevengia sėsti už vairo. Apie 7 val. ryto patikrinus alkotesteriu vieną į darbą skubantį uostamiesčio gydytoją, jam buvo nustatytas lengvas, 0,50 promilės girtumo laipsnis. Pareigūnai nustatė dar keturis vairuotojus,  nevengiančius alkoholio, tačiau jų apsvaigimo laipsnis neviršijo leistinos normos. Alkoholio matuokliai fiksavo 0,24 promilių, 0,34 promilių, 0,35 promilių ir 0,40 promilių rezultatus. Be dėmesio neliko ir kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai - per tris valandas  administracinių tiesės pažeidimų protokolai buvo surašyti dešimčiai vairuotojų, dėl techninių neatitikimų anuliuotos 5 automobilių techninės apžiūros, baudos  skirtos keliems nedrausmingiems vairuotojams, kalbėjusiems mobiliaisiais telefonais. Šiuo metu reidas dar vyksta.
Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai specialią policinę priemonę atvykę į Klaipėdos apskritį pradėjo dar sekmadienį. Įvairiose vietose vyko trumpalaikiai vairuotojų, keleivių, automobilių ir krovinių patikrinimai. Patikrinus apie 400 automobilių, buvo nustatyta virš 30 įvairių Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Sulaikyti du neblaivūs vairuotojai. Vienam iš jų buvo nustatytas vidutinis, 1,72 promilių girtumas, o vairuojamas automobilis buvo neapdraustas, nebuvo atlikta ir valstybinė techninė apžiūra. Dar vienam vairuotojui buvo nustatytas lengvas, - 1,38 promilių girtumas. Policijos pareigūnai dėl neatitikimo reikalavimams, keliamiems automobilių techninei būklei, anuliavo 8 automobilių techninės apžiūros galiojimą, dar 6 automobilių, kuriems nustatyta tvarka nebuvo atlikta valstybinė techninė apžiūra, vairuotojams, buvo surašyti pažeidimų protokolai. Pasitaikė atvejų, kai sustabdyti automobiliai nebuvo apdrausti privalomuoju draudimu, vairuotojai kalbėjo mobiliaisiais telefonais, nebuvo prisisegę saugos diržų. Administracinių teisės pažeidimų protokolai  buvo surašyti ir už netinkamą automobilių parkavimą, stovėjimą neleistinose vietose, kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų pažeidimus.
Kiekvieną savaitę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai specialiuosius reidus organizuoja ir vykdo vis skirtingose Lietuvos vietovėse.

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija<- Grįžti į atgal