Kaišiadoriečio bute rasta 1400 pakelių kontrabandinių cigarečių ir 3,5 l pilstuko

2015-02-26 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami specialias priemones, skirtas akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos išaiškinimui ir pažeidimų užkardymui, Kaišiadoryse, Girelės g., pil. L. I. bute aptiko cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis: „Fest 7“ - 70 pakelių, „Fest (kirilica)“ - 930 pakelių, „Minsk Capital“ - 400 pakelių ir 5 l talpos plastmasinę talpyklą, kurioje buvo apie 3,5 l skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą.

Pilietis L. I. paaiškino, kad cigaretes įsigijo iš nepažįstamo tolimųjų reisų vairuotojo, mokėjo maždaug po 500 eurų už dėžę cigarečių. Kadangi L. I. yra bedarbis, todėl tikėjosi, kad pardavęs minėtas cigaretes užsidirbs pragyvenimui. L. I. žinojo, kad daro pažeidimą, todėl labai gailisi. Rastos cigaretės ir skystis, turintis alkoholio kvapą, paimti bei pradėtos administracinės teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. ir 1772 str.
Primename, kad akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos kontrolė išlieka prioritetine, kasmet įtraukiama į veiklos planus, todėl ir toliau bus kryptingai dirbama šia linkme, fiksuojant daromus teisės pažeidimus ar nusikaltimus, realizuojant tiek žvalgybinę, tiek gaunamą žodinę ar rašytinę pasitikėjimo informaciją iš bendruomenės narių.
Apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50.

Kauno apskr. VPK informacija<- Grįžti į atgal