Kultūra, švietimas

2023 m. lapkričio 27 d.

2023 m. gruodžio 8 ir 15 d. 19 val. Vievio kultūros centre

2023 m. gruodžio 17 d. 16 val. Trakų salos pilies Didžiojoje menėje

Miko Petrausko opera "Birutė“

2023 m. lapkričio 1 d.
  1. Nuo 2023 m. spalio 23 d. iki 2023 m. gruodžio 31 d. UAB ,,Elektrėnų komunalinis ūkis“, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymo, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo ir Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo reikalavimais, dėl komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo srauto surinkimo ir vežimo paslaugų teikimo, pradeda visų atliekų konteinerių ženklinimo darbus Elektrėnų savivaldybės teritorijoje.

...
2023 m. lapkričio 1 d.

(rež. Darius Gumauskas, vaidina: Giedrius Savickas ir Marius Čižauskas)

Šiame spektaklyje-komedijoje emigrantai pyksis, taikysis, valgys, prausis ir linksminsis, kaip tai vyko daugelyje Europos butų karantino metu. Pirmasis iš dviejų pjesės veikėjų yra būtent statybininkas-emigrantas, kurį vaidina aktorius Giedrius Savickas. Antrasis dueto narys - Mariaus Čižausko kuriamas intelektualas, politinis disidentas, anarchistas.
2023 m. spalio 26 d.
Niekas kitas gyvenime negali tiek pakelti, kiek moteris, esanti atsakinga už savo vaikus. Visi esame panašiai laimingi, o mūsų bėdos skiriasi tik skausmo gyliu. Šis spektaklis yra atviras moters pasakojimas apie savo gyvenimą, kuriame humoras už ausų ištraukia beviltiškumą iš duobės.
2023 m. spalio 26 d.
"Dzino show“ - unikalus linksmų situacijų šou su muzikiniais intarpais. Tai trumpos, nuotaikingos, gyvenimiškos istorijos, spalvingos kasdienybės akimirkos, suteikiančios puikią progą kartu su aktoriais pasijuokti iš kurioziškų nutikimų, gyvenimo ir savęs paties.
2023 m. rugsėjo 10 d.
Žaismingas spektaklis "Kakė Makė ir atversta knyga“ tik DOMINO teatre! Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus!
2022 m. lapkričio 18 d.

Lapkričio 5 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje įvyko simfonijos "Nešantys šviesą“, dedikuotos žydus tarpukariu gelbėjusiam Japonijos diplomatui Chiunei Sugiharai (Čijunei Sugiharai), premjera.

2022 m. lapkričio 18 d.

Užkoduota smurto prigimtis spektaklyje "Titas“. Pokalbis su režisieriumi Gildu Aleksa. Kalbina Kotryna Žemaitytė-Kuskienė.

2021 m. lapkričio 7 d.

Vilniaus rajone esančioje VSAT Pasieniečių mokykloje kiekvieną mėnesį organizuojami Specializuoti įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 4 savaites tapti pasieniečiais.

Tokie kursai prasidės spalio 25 d. ir lapkričio 25 d.

2021 m. lapkričio 7 d.

Lietuvoje - kritinė situacija: darbdaviai neranda kvalifikuotų darbuotojų, o pastarieji verčiau renkasi gauti pašalpą nei dirbti už minimalią algą. Kaip ištrūkti iš šios aklavietės?

2021 m. rugsėjo 23 d.

"Tauta ir valstybė yra stipri tiek, kiek stipri šeima“, - teigė Prezidentas Gitanas Nausėda konferencijoje "Šeima - visuomenės ir valstybės pagrindas. Sutarimo link“, kurią organizavo Laisvos visuomenės institutas ir Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultetas.

2020 m. vasario 12 d.

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) inicijavo projektą pradinių klasių moksleiviams "Olimpinis mėnuo“, kuriame dalyvavo 850 pradinių klasių iš daugiau kaip 300 mokyklų, 54 savivaldybių. Pirmajame etape keturiolikoje atsitiktinai atrinktų visos Lietuvos pradinių klasių lankėsi olimpinėse žaidynėse jau dalyvavę arba Tokijo olimpinėms žaidynėms besiruošiantys at

...
2020 m. vasario 12 d.

Sausio 25 d. Elektrėnų kultūros centre vyko XII respublikinis šiuolaikinio šokio festivalis-konkursas "Šokio virpesiai-2020“. Elektrėnų savivaldybėje tai ne tik unikaliausias festivalis, bet ir pats masiškiausias atlikėjų skaičiumi renginys, kurio iniciatorius ir idėjos autorius - Elektrėnų kultūros centro direktorius Remigijus Suslavičius, džiaugėsi, kad šiemet dalyvavo daugiau nei 600 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Trakų, Kulautuvos ir Elektrėnų, ir visi pademon

...
2020 m. vasario 12 d.

Sausio 29 d. Elektrėnų viešojoje bibliotekoje nuskambėjo meninis žodis - Elektrėnų savivaldybės moksleivių Meninio skaitymo konkurso II etapas. Skaitovus vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkė - Eglė Gabrėnaitė, aktorė, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė; nariai: Ramutė Strebeikienė, Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė; Birutė Misiūnienė, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro Profesinio mokymo skyriaus vedėja.

...
2016 m. liepos 3 d.
Penkioliktoji "Misija Sibiras“ ekspedicija iš Lietuvos išvyksta jau liepos 17-tą dieną, o dalyvių tikslas - tolimoji Igarka. Viena tremtinė Igarką pavadino šiaurės šiaure. Projekto "Misija Sibiras“ organizatoriai nusprendė plačiau papasakoti apie Igarką ir apie dalyvių planus joje.