Pirmą kartą šalyje – šauniausios močiutės rinkimai

Spalio 10 d. 17 val. Tauragės kultūros rūmuose pirmą kartą šalyje rengiamas konkursas „Šauniausia Lietuvos močiutė 2015“.

Dėl šio titulo varžysis penkios organizatorių atrinktos pretendentės: fotomenininkė Laima Geležiūtė (Kaunas), finansų specialistė Virginija Geštautienė (Šilalė), chorvedė Danutė Lapienė (Jurbarkas), Dalia Vyšniauskienė (Kauno r.) ir lankomosios priežiūros darbuotoja Julijona Popendikienė (Tauragė).
„Renkame šalies ponias ir paneles, o kodėl negali varžytis ir garbaus amžiaus močiutės, promočiutės? Šiuose rinkimuose nesvarbūs figūros duomenys, plaukų spalva ar veido skaistumas, nes močiučių grožis ir turtas – gyvenimo patirtis, išmintis, vaikai, vaikaičiai ir provaikaičiai. Tiek mieste, tiek kaime galima rasti močiučių, kurios prasmingai gyveno, atsiskleidė kaip asmenybės: kuria įvairius rankdarbius, tapo, drožinėja, savo darbais puošia aplinką, populiarina sveiką gyvenseną, dalyvauja meno mėgėjų veikloje. Tikiu, kad visas kartas apjungiantis  renginys taps simboline padėka vyresniajai kartai už tai, ką gera ji padarė savo šeimai, gimtam kraštui ir visai Lietuvai“,– sako idėjos autorius ir renginio organizatorius Valdas Latoža.
Varžytuvių metu bus renkama fotogeniškiausia, darbščiausia, linksmiausia  močiutės, publikos numylėtinė, šauniausias vaikaitis (-ė) ir šauniausia močiutė, kuriai atiteks įsteigtas prizas: kelionė į Romą ir Vatikaną bei kretingiškio juvelyro Gražvydo Kasparavičiaus sukurti prabangūs vienetiniai gintaro karoliai. Publikos numylėtinė bus renkama trumposiomis SMS žinutėmis renginio metu. Visos močiutės bus apdovanotos renginio rėmėjų ir organizatorių prizais.

Valdas Latoža, "Šou imperija"<- Grįžti į atgal