„Bibliomūšis“ sėkmingai tęsiasi!

Jau šiandien 17.30 val. vyks antrasis žaidimo „Bibliomūšis“ etapas, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamas projektas „Bibliotekos pažangai 2“. Antrajame žaidimo etape komandos prisijungs prie tiesioginės transliacijos iš Lietuvos Nacionalinėje bibliotekoje įrengtos mini studijos, kur klausimus komandoms uždavinės „Bibliomūšio“ vedėjas Egidijus Anglickis. Atsižvelgiant į komandų galimybes specialiai žaidimui integruojami unikalūs 3D maketai.

Užsiregistravusios komandos su nekantrumu laukė pirmojo etapo, o sulaukusios parodė savo išmintį, išradingumą ir azartą. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos metodininkė ir komandos „Dzindzakė“ kapitonė Dalia Bredelienė teigia, jog kai biblioteka nusprendė dalyvauti „Bibliomūšyje“ iškart pradėjo svarstyti ką reikėtų kviesti į komandą. „Pagalvojome, kad ši iniciatyva yra puiki proga gerinti ir tvirtinti santykius su potencialiais partneriais, nuo kurių dažnai priklauso mūsų veiklų sėkmė. Taip mūsų komanda ir buvo suburta iš Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos ir pačios bibliotekos atstovų“, – dalijasi komandos formavimo patirtimi D. Bredelienė. Pasak kapitonės, komanda stengėsi išmąstyti atsakymus į visus klausimus, vyko itin produktyvios diskusijos, tad visi liko labai patenkinti pirmuoju „Bibliomūšio“ etapu. „Iš tikrųjų komanda nekantrauja ir labai laukia antrojo etapo, nes jau prieš kurį laiką pradėjo klausinėti kada įvyks žaidimas. Sužinoję antrojo etapo datą, daugelis prašė būtinai paskambinti ir priminti, kad tik patys nepamirštų“, – pasakoja D. Bredelienė. Labiausiai kapitonė džiaugiasi, jog ši iniciatyva pasitarnavo bibliotekos partnerystei su vietos institucijomis ir tikisi, jog užmegzti glaudūs santykiai bus palaikomi ir ateityje.
Vienas pagrindinių projekto „Bibliotekos pažangai 2“ tikslų – suartinti vietos bendruomenes su bibliotekomis. Siekdamas šio tikslo projektas inicijuoja protų mūšį „Bibliomūšis“, kurio komandos nariais tapo tiek vietos gyventojai, tiek bibliotekininkai, tiek verslo ir valdžios atstovai. Šiuo metu žaidime dalyvauja beveik 150 komandų, kurios kausis visuose etapuose ir sieks pergalės. Trys geriausiai pasirodžiusios komandos bus išrinktos jau gruodžio pradžioje po trečiojo etapo. Jos bus pakviestos į apdovanojimų ceremoniją Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

 

 

 <- Grįžti į atgal