Semeliškių aikštėje eglutė įžiebta XV kartą

Gruodžio 10-osios vakarą semeliškiečiai skubėjo į miestelio aikštę – į XV Semeliškių eglutės (jau 6-ą kartą natūraliai augančios eglutės) įžiebimo šventę. Pirmą kartą miestelio aikštėje eglutė buvo įžiebta 2007 m. gruodžio 21 d. Kasmet eglutė puošiama skirtingai, įžiebiama skirtingomis lemputėmis. Visiems buvo smalsu – kokia ji bus šiemet?

Besvarstant netikėtai sulaukta ir Kalėdų Senelio, kuris, kaip ir kasmet, atvyko transporto priemone. Šiemet – su keturračiu. Senelį atvežė Arūnas Siniauskas. Pasveikinęs visus, vesdamasis seniūnę Loretą Karalevičienę, Kalėdų Senelis skubėjo įžiebti eglutę, kuri skendėjo tamsoje. Įsitvėrę abu į stebuklingą žybsinčią Kalėdų Senelio lazdą kartu su vaikučiais, skaičiuodami nuo 5 iki 1, laukė Kalėdinio stebuklo. Vaje! Kas gi atsitiko? Kodėl eglutė neįsižiebė? Skubiai reikėjo ieškoti pagalbos iš vaikų tarpo. Ir štai jis – gelbėtojas, nedidelis berniukas, kuris ištarė: aš galiu pagelbėti! Kalėdų Seneliui parodžius, kur stebuklingos lazdos mygtukai paslėpti, kaip ir ką reikia laikyti, pabandyta dar kartelį. Įtampa augo, visi laukė, kas čia bus. Ir įsižiebė gražioji Semeliškių miestelio eglutė. O šalia jos žibintų šviesoje suspindo ir trafaretinių tigrų pora. Mat 2022-ieji – Juodojo vandens tigro – kantrybės, tikėjimo simbolio metai. Visi atsikvėpė ir išklausė seniūnės ir Kalėdų Senelio sveikinimų ir palinkėjimų. Po jų įsisupo į atlikėjos Augustės Žičkutės koncertinę programą O suskambus finalinei dainai „Mes švęsim Kalėdas kartu“ Semeliškių padangę nušvietė įspūdingas fejerverkas.

Organizatoriai – Semeliškių seniūnija, Kultūros klubas – nuoširdžiai padėkojo Valdui Dzikevičiui, Arūnui Siniauskui, Mykolui Krasnickui, Kalėdų Seneliui ir visiems, nepabūgusiems žvarboko vakaro oro ir nepraleidusiems Jubiliejinės eglutės įžiebimo šventės.

 

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų