Naujas edukacinis leidinys vaikams

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą, parengė ir išleido edukacinį leidinį „Elektrėnų krašto kultūros paveldas vaikams“ su spalvinimo knygele.

Knygelių tikslas – supažindinti vaikus su kultūros paveldu: kas jis yra, kokių kultūros paveldo pavyzdžių galima rasti Elektrėnų apylinkėse. Leidinyje gausu kultūros paveldo vertybių iliustracijų.

Viena iš knygelių sudaryta naudojantis Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos knygų fondais. Kultūros paveldo pavyzdžiams iliustruoti panaudotos bibliotekos darbuotojų bei Kultūros paveldo departamento archyvo fotografijos, O. R. Šakienės surinkti krašto žmonių pasakojimai.

Antrojoje spalvinimo knygelėje esančius Elektrėnų krašto kultūros paveldo objektus nupiešė dailininkė Rima Čepienė. Leidinyje rasite trumpų užduotėlių bei klausimų.

Edukacinis leidinys „Elektrėnų krašto kultūros paveldas vaikams“ su spalvinimo knygele skirtas ne tik vaikams, bet ir visiems, besidomintiems Elektrėnų krašto kultūros paveldu.

Daugiau informacijos apie Elektrėnų krašto kultūros paveldą galite rasti bibliotekos svetainėje https://paveldas.elektrenai.mvb.lt.

Kviečiame pedagogus drąsiai naudotis knygele įvairiose veiklose savo ugdytinių žinių apie kraštą stiprinimui, drauge atrasti, pažinti savo krašto kultūros paveldą ir jį saugoti.

 

                                                                                    Jūratė VOLUNGEVIČIENĖ,

                                                                     Metodikos ir komunikacijos skyriaus vedėja<- Grįžti į atgal