Kalėdų stebuklas Kazokiškėse

Gruodžio 17-osios vakarą į aikštę prie bažnyčios rinkosi Kazokiškių seniūnijos gyventojai, bendruomenės nariai, bičiuliai ir svečiai. Tą dieną lijęs lietus neišgąsdino ir nesugadino nuotaikos ne tik į šventę atklydusiems Snieguolei ir  Nykštukui, bet ir mums visiems susirinkusiems į Kalėdų eglės įžiebimo šventę „Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse“.

Šventės pradžioje sveikinimo žodžius tarė Kazokiškių seniūnas Arvydas Vyšniauskas ir renginių organizatorė Vaida, linkėdami jaukių, ramių ir šeimyniškų artėjančių Šv. Kalėdų, prasmingų idėjų, gerų ir bendruomeniškų darbų ateinančiais 2022-aisiais metais, kad Kazokiškių seniūnija būtų pilna gyvybės ir gerų emocijų. Kazokiškių seniūnui su susirinkusiais žiūrovais ištarus stebuklingus žodžius „Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse“, sužibo galybe auksinių švieselių papuošta Kazokiškių Kalėdinė eglė.

Susirinkusius gyventojus bei svečius džiugino įspūdingas ugnies šou. Aikštę pripildžiusios ugnies šviesos nepaliko abejingų, norėjosi, kad ugnies šou tęstųsi dar ir dar...

Po ugnies šou, gyventojai buvo kviečiami skanauti kalėdinių sausainių su kakava. Kalėdinius sausainius kepė ir dekoravo Kazokiškių vaikų dienos centro auklėtiniai su pedagogėmis. Tai buvo dar viena edukacija, kuriai finansavimą Kazokiškių bendruomenė gavo, dalyvavusi Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro – kartu su partneriais bei Elektrėnų savivaldybe ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija – projektų rėmimo modelyje „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Tai buvo patys skaniausi kalėdomis kvepiantys sausainiai ir kakava.

Gyventojai džiaugėsi gražia švente, pabendravimu ir pasibuvimu kartu. Buvo patenkinti kitaip, nei kasmet, suspindusia žaliaskare bei kitomis Kazokiškių seniūniją papuošusiomis dekracijomis.

Ir tai dar ne pabaiga... Gruodžio 23 d. Kazokiškėse lankysis Kalėdų Senelis.

Ačiū Kazokiškių bendruomenei, seniūnijos kolektyvui, Kazokiškių bibliotekai, Kazokiškių vaikų dienos centrui ir visiems gyventojams, prisidėjusiems prie šios šventinės ir stebuklingos nuotaikos sukūrimo. Akivaizdu, kad stebuklus kuriame mes patys... Kalėdos jau visai čia pat...

 

Kazokiškių kultūros renginių organizatorė Vaida BELICKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų