Įgyvendintas projektas „Jaunimo klubas įveik – veik – eik“

Elektrėnų profesinio mokymo centre įgyvendintas projektas „Jaunimo klubas įveik – veik – eik“, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto vykdymui skirta 900 eurų.

Ne paslaptis, kad paaugliai ir jaunuoliai – viena aktualiausių psichikos sveikatos stiprinimo grupių. Šio projekto prioritetinė kryptis – psichikos sveikatos stiprinimas. Tikslas – stiprinti paauglių, jaunuolių psichikos sveikatą, vykdant smurto, savižudybių, patyčių prevenciją, ugdyti jų socialines ir emocines kompetencijas.

Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuojamos lektoriaus paskaitos-pamokos I–IV klasių mokiniams. Veiklų metu mokiniai mokėsi psichikos sveikatos stiprinimo būdų, saugumo įgūdžių nesaugioje aplinkoje, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių. Aktyviai analizavo patyčių, smurto ir savižudybių temas.

Mokiniai noriai įsitraukė į organizuojamas veiklas, diskutavo, dalijosi savo gyvenimiška patirtimi, gilino turimas ir įgijo naujų žinių psichikos sveikatos stiprinimo srityje. Mokiniai teigė, jog projekto veiklos buvo naudingos, padėjo labiau pažinti save, draugus ir supančią aplinką.

Nepamirškime skirti laiko ir dėmesio sau, stiprinkime ir ugdykime teigiamą požiūrį į psichikos sveikatos stiprinimą.

 

Projekto vadovė

Sandra JUDICKIENĖ<- Grįžti į atgal