Šviečiantis moliūgų parkas džiugino Elektrėnų savivaldybės gyventojus ir svečius

Tamsėjantys ir vis ilgesni vakarai Elektrėnų profesinio mokymo centro bendruomenę paskatino pasitelkti kūrybinę fantaziją, pasigaląsti įrankius ir surengti šventę ne tik Elektrėnų miesto gyventojams, bet ir svečiams.

Spalio 31 d. priešais mokyklą esančiame beržynėlyje jau antrus metus iš eilės sužibo moliūgų šviesų labirintai. Renginio vedėjai džiaugėsi pirmadienio pavakarę susirinkusiais svečiais, kalbino ir į šventę atvykusią Lietuvos Respublikos Seimo narę Silvą Lengvinienę, kuri dėkojo Elektrėnų profesinio mokymo centro kūrybinei grupei už iniciatyvą ir kūrybiškumą. Parko atidarymo metu tiek mažieji, tiek suaugusieji šventiškai nusiteikę skaptavo savo atsineštus moliūgus ir pavertė juos meno kūriniais čia pat veikiančiose dirbtuvėse. Renginio metu mokyklos mokiniai su mokytojomis svečius vaišino rudeniška ir labai gardžia moliūgų sriuba bei saldumynais. Patys drąsiausieji žaidė raganiškus, žaismingus, linksmus žaidimus, ieškojo parke paslėptų laumių dovanų ir smagiai leido laiką. Mokyklos kūrybinės grupės sukurtos dekoracijos, šviesų instaliacijos nei gąsdino, nei šiurpino susirinkusiųjų, nes mums buvo svarbu, kad parke būtų šviesu ir gera.

Moliūgų parke „Šviesos labirintai“ organizuotos veiklos padėjo įgyvendinti pagrindinį tikslą – suburti šeimas, draugus pasibuvimui kartu ir suteikti vaikams džiaugsmo.

                      Organizatoriai už pagalbą dėkoja Elektrėnų savivaldybei (buvo teikta Elektrėnų savivaldybės kultūros rėmimo programų konkursui paraiška ir ji tenkinta), VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorei Linai Triponienei, mokytojams, mokiniams, Elektrėnų seniūnui Antanui Šalkauskui, ūkininkui Juozui Čižui, Arūnui Ščerbavičiui, ilgametei Elektrėnų profesinio mokymo centro mokytojai Onutei Patronaitienei, „Gėlių ūkiui“.

                      Kelias dienas džiuginę moliūgai bus padovanoti Elektrėnų savivaldybėje gyvenantiems žvėreliams.

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta BIEKŠIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų